www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 серпня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Особи та сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, дізнаються більше про відповідальне батьківство
Версія для друку Написати листа

Особи та сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, дізнаються більше про відповідальне батьківство. Цьому сприятиме робоча зустріч між начальником Криничанського бюро правової допомоги та керівником Криничанського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, яка відбулася 17 квітня 2019 року.
Темою зустрічі стало обговорення розміру, підстав та порядку нарахування аліментів на утримання дітей. Окремо поговорили про відповідальність боржників зі сплати та стосовно раціонального використання відповідних виплат. Правниця повідомила посадовим особам центру, що розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини. Акцентовано увагу на тому, що мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. А мінімальний рекомендований розмір аліментів на одну дитину становить розмір прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку і може бути присуджений судом у разі достатності заробітку (доходу) платника аліментів.
По завершенню заходу Надія Федориненко передала ЦССДМу корисні буклети з відповідної тематики для подальшого розповсюдження серед відвідувачів.

Криничанське бюро правової допомоги Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: смт. Кринички, вул. Виконкомівська, б. 17, к. 15,16.
Графік роботи: Понеділок-П'ятниця з 08:00 до 17:00.
Контактний номер телефону бюро: (05654) 9-20-62


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор