www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 4 грудня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Криничанський РС інформує, про існуючу пожежну небезпеку у період збирання ранніх зернових культур
Версія для друку Написати листа

Жнива – напружена для хліборобів пора та пожежонебезпечний період для рятувальників. Загрозливу обстановку для нового врожаю створюють спекотна погода, сухі хліба, несправний стан деяких хлібозбиральних агрегатів, а також людська недбалість та безвідповідальність. Тому у цей напружений період, аграріям, рятувальникам та усім громадянам необхідно об’єднати зусилля, аби не допустити вогонь на поля та у місця зберігання врожаю, забезпечити населення хлібом та до зернини зберегти вирощене.
Шановні громадяни та фермери, пам’ятайте!
Випалювання стерні, сухої трави, поживних залишків соломи на полях може призвести до пожеж на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках, відключень повітряних ліній електропередач надвисокої напруги. Це завдає державі великі матеріальні та економічні збитки. Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, потрапляє до населених пунктів, що викликає масове незадоволення громадян, алергічні захворювання, завдається шкода навколишньому середовищу.
Також нагадуємо, що перераховані вище дії суворо заборонено законодавчо, зокрема ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, максимальний штраф за порушення вимог цієї статті складає для громадян – 6300 грн., а для посадових осіб – 21000 грн.
Суворе дотримання правил пожежної безпеки під час збирання врожаю – обов’язок кожного громадянина.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор