Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


20 травня 2019 року під головуванням першого заступника голови Криничанської райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, підготовку до оздоровлення школярів у пришкільних таборах влітку поточного року, проведення комплексу весняно-польових робіт, соціальний захист пільгових категорій населення, призначення субсидій на житлово-комунальні послуги та інше.

На оперативній нараді з кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Зокрема, заступнику начальника фінансового управління райдержадміністрації Олені Іванівні Назаренко доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Виконуючій обов’язки начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Вікторії Анатоліївні Збаранській та раднику голови райдержадміністрації з агропромислових питань Віктору Васильовичу Стрельцову дано доручення тримати на постійному контролі хід весняно-польових робіт з тим, щоб отримати в районі максимальні врожаї сільськогосподарських культур у 2019 році.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Дмитрівна Одринська поінформувала присутніх, що ведеться належна підготовка до прийому дітей для оздоровлення у пришкільних дитячих таборах, які діятимуть з 03.06.2019 року по 21.06.2019 року. Керівнику даного структурного підрозділу райдержадміністрації доручено тримати на контролі дане питання, звертаючи особливу увагу на оздоровлення дітей пільгових категорій.
Підсумовуючи оперативну нараду, Олег Петрович Карнацький наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути виконані і керівники районних установ повинні докладати максимум спільних зусиль для забезпечення гідного рівня життя та задоволення потреб мешканців району.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації