www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Спільними зусиллями піклуємося про розвиток фізкультури і спорту та сильне, здорове юне покоління Криничанщини
Версія для друку Написати листа

В смт Кринички на базі Центру учнівської молоді нещодавно урочисто відкрито зал для занять секції карате.
Це було справжнє свято тих, хто підтримує розвиток фізкультури і спорту в районі, хто є організаторами, вболівальниками та безпосередніми прихильниками цього чудового захоплення. Адже спорт – це енергія, жвавість, бадьорість, це здоровий спосіб життя.
В Криничанському районі з року в рік багато робиться для підтримки фізкультури та спорту, популяризації спортивно-масової роботи серед населення різного віку, зокрема, школярів, молоді.
Успішно тренуються в гарних, облаштованих залах юні боксери, вихованці секції вільної боротьби та каратисти.
І вже є значні досягнення не лише на теренах Дніпропетровської області та України, а й у європейських та світових чемпіонатах.
Тож і цього разу на урочистому заході тепло привітали учасників ХІХ чемпіонату Європи з годзю-рю карате, що відбувся у м. Майя в Португалії. Він успішно пройшов для національної збірної України, яка завоювала 29 золотих, 20 срібних та 24 бронзових медалі.
Вихованець секції карате, яку тренує Андрій Павлович Савченко, Андрій Матієнко завоював золоту медаль, Владислав Саванчук та Дмитро Черчатий здобули бронзові медалі, а сам тренер у бою за вихід до фіналу серед чоловіків 18-35 років у ваговій категорії до 89 кг достроково переміг спортсмена з Грузії, посів друге місце і став володарем срібної медалі.
Все це досягнуто завдяки сумлінності, наполегливості, волі до перемоги наших спортсменів та професіоналізму фанату даного виду спорту Андрія Павловича Савченка.
А загалом переконливі успіхи, здобуті у сфері спорту на теренах Криничанщини, – це результат спільних зусиль керівництва органів виконавчої влади району, голів територіальних громад, депутатів різних рівнів, наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, педагогів, тренерів, активістів фізкультурного руху, завдяки організаторській волі радника голови райдержадміністрації з питань діяльності правоохоронних органів, розвитку фізкультури та спорту Олександра Володимировича Кореня, і, зокрема, спонсорів – людей із щирим серцем та вмінням по-справжньому вболівати за свій район.
На урочистому заході переможців ХІХ чемпіонату Європи з годзю-рю карате привітали народний депутат України Валентин Володимирович Дідич, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, який передав вітання від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, Криничанський селищний голова Ігор Федорович Лісовий, отаман Криничанського козацького Полку Дніпропетровського козацького об’єднання, генерал козацтва Анатолій Іванович Тіткін та начальник штабу Криничанського козацького Полку Дніпропетровського козацького об’єднання, полковник козацтва, депутат районної ради Віктор Іванович Мирошниченко.
У своїх виступах вони говорили про організацію змістовного дозвілля підлітків, про досягнення спортивних результатів, якими гордиться район, та щиро подякували людям, які доклали максимум старань, зусиль, надали спонсорську допомогу, щоб зрештою успішно запрацювала секція карате на базі ЦУМу.
Вагомий вклад в облаштування нового залу внесли спонсори: Костянтин Петрушевський, Олександр Дорошенко, Ольга Косар, Олександр Ус, Анатолій Тіткін, Андрій Гавриленко, Євген Саверський, Василь Юрів, Юрій Дідик, Сергій Вирвіч, Віктор Ковальський, Сергій Фоменко, учасники АТО Сергій Іщенко та Валерій Ганюков.
Активно долучився до цієї справи і народний депутат України Валентин Володимирович Дідич, який уже багато зробив добрих справ для розвитку фізкультури та спорту на теренах Криничанщини.
Звернулися до наших спонсорів із сердечними словами вдячності і мами, чиї діти тренуються в секції карате, - Вікторія Олександрівна Троценко та Наталія Олександрівна Долгіх, низько вклонилися їм за благодійність, милосердя, доброзичливість та чуйність.
Стрічку перерізали, Благочинний Криничанського району, настоятель УПЦ КП ієрей Віталій Савко освятив зал карате, і дане приміщення гостинно зустріло усіх гостей.
Дійсно, кращі спортивні традиції у Криничанському районі зберігаються та примножуються, а спорт – це насправді активний спосіб життя, самовдосконалення, здоров’я та довголіття.
Зичимо нашим каратистам та їх тренеру Андрію Павловичу Савченку міцного здоров’я, бадьорості духу, спортивного довголіття, нових блискавичних перемог у змаганнях різних рівнів задля примноження спортивної слави Криничанщини.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор