www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 20 серпня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах
Версія для друку Написати листа

07.05.2019 року в Криничанській районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Карнацького Олега Петровича відбулося засідання комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
На засіданні комісії розглядалися питання припинення соціального супроводу відносно трьох сімей, які проживають на території Гуляйпільської та Биківської сільських рад у зв’язку із закінченням договору соціального супроводу.
Також за результатами розгляду справ сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, було вирішено взяти під соціальний супровід Криничанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 7 родин із с.Бикове, с.Малософіївка, с.Кудашівка, с.Лозовське, с.Адамівка, с.Саксаганське, у яких виховується 28 дітей.
Соціальні служби звернули увагу на вищезгадані сім’ї у зв’язку з тим, що батьки неналежним чином виконують обов’язки відносно своїх неповнолітніх дітей, систематично вживають алкогольні напої, не створюють належних умов для проживання.
Матері із с.Саксаганське, яка має на вихованні трьох дітей, було рекомендовано пройти медико-педагогічну комісію зі своїм сином для встановлення діагнозу та визначення освітніх потреб дитини, що має особливості розвитку.
Жінці, яка проживає у с.Бикове та має на вихованні 7 неповнолітніх дітей, було рекомендовано звернутися до Криничанського бюро правової допомоги з метою вирішення питання щодо позбавлення батьківських прав її чоловіка відносно їх спільних дітей у зв’язку з тим, що останній зловживає алкогольними напоями, веде асоціальний спосіб життя, вихованням та утриманням дітей не займається.
Члени комісії активно обговорили питання, винесені на розгляд комісії, та надали дієві рекомендації.

М.В. Солона,
фахівець із соціальної роботи
Криничанського районного ЦСССДМ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор