www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, сільськими та селищними головами
Версія для друку Написати листа

07 жовтня 2019 року під головуванням виконуючого обов’язки голови Криничанської райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, сільських та селищних голів, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан криміногенної ситуації в районі, стан готовності до опалювального періоду 2019-2020 р.р., хід осіннього призову-2019 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», соціальний захист дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та інше.

Розпочинаючи оперативну нараду, Олег Петрович Карнацький привітав з ювілейним Днем народження Кудашівського сільського голову Наталію Володимирівну Католіченко, відзначив, що наполегливістю, високим професіоналізмом, активною громадською позицією вона здобула заслужений авторитет серед колег по роботі, депутатського корпусу та жителів Кудашівської територіальної громади, а також побажав щоб і надалі життєвий шлях ювілярки був щедрим на добро, багатий успіхами, новими звершеннями та яскравими перспективами і залишалася вона також ж енергійною і невтомною, завзятою, щедрою на добрі справ в ім’я рідного краю.
На оперативній нараді Олег Петрович Карнацький представив активу району тимчасово виконуючого обов’язки начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Владислава Валентиновича Ціося та побажав йому наснаги, життєвої енергії, успіхів у професійній діяльності, в боротьбі зі злочинністю задля забезпечення стабільності та дотримання правопорядку в ім’я миру та злагоди на теренах Криничанщини.
На оперативній нараді з кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Зокрема, військовому комісару районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковнику Вадиму Андрійовичу Коровкіну дано доручення тримати на контролі питання щодо належного проведення осіннього призову-2019 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».
Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Заступнику начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Віктору Володимировичу Мирошниченку доручено у подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві дано доручення тримати на постійному контролі стан справ у кризових сім’ях, де батьки зволікають з виконанням своїх безпосередніх батьківських обов’язків.
На оперативній нараді було звернуто увагу керівників закладів бюджетної сфери на необхідність вжиття заходів щодо початку опалювального періоду 2019-2020 р.р.
Підсумовуючи оперативну нараду, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані з координацією наявних зусиль для забезпечення належного рівня життєдіяльності району.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор