www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 21 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький привітав аграріїв району з професійним святом - Днем працівників сільського господарства
Версія для друку Написати листа

Щороку в Україні відзначається цілий ряд професійних свят. У третю неділю листопада співвітчизники по праву вшановують хліборобів і тваринників, керівників та спеціалістів господарств, представників різних сільськогосподарських професій, переробної промисловості, які забезпечують продовольством та створюють добробут земляків мозолястими руками.
Напередодні свята зазвичай підсумовують зроблене, замислюються над проблемами, розмірковують про перспективи, про подальший розвиток базових галузей сільського господарства.
З нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства в районному Будинку культури 16 листопада 2018 року відбулося урочисте зібрання представників аграрної сфери Криничанщини.
Присутніх у залі від імені голови райдержадміністрації, депутата районної ради Олега Васильовича Гапіча тепло і щиро привітав перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, який вручив ряду працівників агроформувань району Подяки голови райдержадміністрації та подарунки за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, сумлінну, самовіддану працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівників сільського господарства, а також висловив слова вдячності за сумлінну працю, за розуміння важливості своєї справи, за те, що шанують землю і збирають багаті врожаї й залишаються вірними селу. А буде село - буде й Україна.
Олег Петрович Карнацький зазначив, що для Криничанської райдержадміністрації питання розвитку агропромислового комплексу являються пріоритетними, адже район сільськогосподарський, має площу в 127 тис. га орних земель і від роботи в сфері АПК залежить наповнення бюджету, утримання соціальної сфери, покращення інфраструктури на селі.
На інтенсивному розвитку сільськогосподарської галузі як невід’ємної частини економічного потенціалу України акцентує Президент України Петро Олексійович Порошенко, і стратегією розвитку Дніпропетровщини до 2020 року сільське господарство визначено одним з пріоритетних напрямків.
Підтримку та порозуміння у вирішенні назрілих питань життєдіяльності аграрної сфери Криничанщини, підкреслив посадовець органів виконавчої влади району, отримуємо від обласної державної адміністрації, її голови Валентина Михайловича Резніченка та першого заступника голови облдержадміністрації Олега Миколайовича Кужмана, від обласної ради та її голови Гліба Олександровича Пригунова, депутата Дніпропетровської обласної ради від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергія Васильовича Кисіля.
З нагоди святкового дня Олег Петрович Карнацький щиро побажав аграріям Криничанщини та їхнім родинам міцного здоров’я, миру, щастя, злагоди та процвітання, щоб щедра осінь обдарувала своїми плодами, принесла в кожну родину затишок та спокій, достаток і велике людське щастя, щоб усі дні їхнього життя завжди були ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.
Захід супроводжувався змістовною концертною програмою.
І загалом гарне професійне свято зігріло душі присутнім, принесло радість, додало сил. Вони так потрібні у щоденній роботі. Бо вічний на землі селянин. І вічний хліб.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор