www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

05 листопада 2018 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан криміногенної ситуації в районі, роботу за новою навчальною програмою «Нова українська школа», початок опалювального сезону 2018-2019 р.р., роботу з неблагополучними сім’ями та соціальний захист дітей, які виховуються в них, організацію харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх школах району, надання адміністративних послуг населенню та інше.

Розпочинаючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч проаналізував стан справ у районі, зокрема, в бюджетній сфері, в аграрному секторі економіки, стосовно криміногенної ситуації, соціального захисту дітей з кризових родин тощо.
Голова райдержадміністрації щиро подякував всім, хто у неділю, 04 листопада 2018 року, долучився до участі в урочистій та значимій для смт Кринички події: закладенні капсули в фундамент майбутнього храму УПЦ КП Покрови Пресвятої Богородиці в самому серці селища, зазначив, що це відновлення та повернення церкви українському народові та українській державі, адже наш народ повинен мати і розвивати свою культуру, свою духовність і свою церкву.
Також Олег Васильович Гапіч проаналізував останні важливі події із суспільно-політичного життя району, зокрема, стосовно відзначення Дня визволення Криничанщини від нацистських окупантів, відвідування представниками влади та громадськості району боксерського клубу с. Українка.
На оперативній нараді з кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Зокрема, заступнику начальника фінансового управління райдержадміністрації Олені Іванівні Назаренко доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Начальнику Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Володимиру Миколайовичу Кіяниці доручено у подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Заступнику військового комісара районного військового комісаріату, начальнику відділення комплектування, старшому лейтенанту Віктору Івановичу Пустовому дано доручення тримати на контролі питання проведення осіннього призову-2018 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».
Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві та виконуючій обов’язки директора Криничанського ЦСССДМ Анні Олександрівні Столярчук дано доручення спільно тримати на постійному контролі стан справ у кризових сім’ях, де батьки зволікають з виконанням своїх безпосередніх батьківських обов’язків, особливу увагу звернути на ситуацію в Кудашівській територіальній громаді.
Начальнику відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Ігорю Олександровичу Високопоясному та начальнику 65-ї ДР РЧ України у Дніпропетровській області Михайлу Івановичу Тарасенку дано доручення тримати на контролі питання забезпечення належного технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання в Світлогірській територіальній громаді, а першому заступнику голови райдержадміністрації Олегу Петровичу Карнацькому невідкладно провести робочу нараду з даного питання.
Начальнику відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олені Олександрівні Фроловій доручено тримати на постійному контролі заходи із забезпечення опалювального періоду 2018-2019 р.р., звернувши першочергову увагу на заклади освіти та медичні заклади, особливо стаціонарні відділення Криничанської ЦРЛ, де хворі перебувають на стаціонарному лікуванні.
Тож було звернуто увагу начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірини Дмитрівни Одринської, головного лікаря КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР Арнодіка Камойовича Каграманяна та головного лікаря КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяни Іванівни Здохленко на необхідність вжити міри щодо забезпечення необхідного температурного режиму в очолюваних ними закладах та створення належних умов для перебування в них тієї чи іншої категорії громадян.
Начальнику відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрію Юрійовичу Громику дано доручення скликати районну нараду пасічників для обговорення та вирішення актуальних питань, які хвилюють бджолярів району.
Керівнику центру, адміністратору центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сергію Миколайовичу Яковлєву доручено тримати на контролі надання якісних адміністративних послуг у найкоротші терміни.
Головному спеціалісту Управління Держспоживслужби у Криничанському районі Юрію Васильовичу Білоусу рекомендовано забезпечити контроль за організацією харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх школах району.
Заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець поінформувала присутніх керівників установ району щодо змін у процедурі закупівлі електроенергії з 01.12.2018 року.
Підсумовуючи оперативну нараду, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані з координацією всіх наявних зусиль для забезпечення належного рівня життєдіяльності району.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор