www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті загиблих учасників АТО, відбувся на стадіоні «Колос» в смт Кринички
Версія для друку Написати листа

На стадіоні «Колос» в смт Кринички відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті загиблих учасників АТО, участь у якому взяли ФК «Божедарівка», ФК «Колос», ФК «Степанівка» та ФК «Патріот».
З родин, чиї сини героїчно віддали своє життя за Україну, захищаючи її державний суверенітет і територіальну цілісність у гарячих точках на східних рубежах, були присутні на турнірі мама Сергія Ковальчука Олена Валеріївна та його сестра Варя із с. Новогурівка. 02 жовтня 2018 року виповнилося чотири роки як Серьожа помер у шпиталі від тяжкого осколкового поранення в голову, отриманого біля м. Дебальцеве на Донеччині.
До учасників змагань з міні-футболу та присутніх звернулися радник голови райдержадміністрації Людмила Федорівна Забора, голова районної громадської організації воїнів АТО «Патріот» Сергій Васильович Іщенко та начальник штабу Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання, полковник козацтва, депутат районної ради Віктор Іванович Мирошниченко, які говорили в своїх виступах, що в серцях криничанців живе добра традиція вшановувати пам’ять справжніх патріотів держави, схиляти голови перед їх подвигами, сміливістю та самопожертвою.
Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїчно загиблих у зоні АТО, серед яких: Володимир Варфоломєєв, Сергій Ковальчук, Іван Курята, Олександр Піскіжов, Олег Литовченко, Дмитро Акімов, Андрій Ткач, Микола Кузьма, Сергій Бартиш, Артем Санжаровець, Андрій Павленко, Віктор Росторопша, Дмитро Зранко.
Вони згасли як зорі, віддавши своє життя за незалежність і територіальну цілісність нашої держави.
Тож нехай їхні подвиги згуртовують всіх живих, додають сили та волі, мудрості і наснаги для зміцнення власної держави на власній землі.
Змагання з міні-футболу пройшли за одноколовою системою. Кожна команда провела по три зустрічі і за кількістю набраних очків визначилися призери: ФК «Божедарівка» - 1 місце, ФК «Колос» - 2 місце, ФК «Степанівка» - 3 місце.
Переможний Кубок обласної спортивної федерації «Колос» дістався ФК «Божедарівка», сувенір «Кращий бомбардир» отримав з команди-переможця з смт Божедарівка Олександр Курілов, а медалей були удостоєні всі гравці з команд, що посіли перші три місця.

Микола Глухий,
голова Криничанської районної федерації футболу
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор