www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Шановні керівники, представники трудових колективів та мешканці територіальних громад Криничанщини!
Версія для друку Написати листа

08 квітня 2017 року відбудеться суботник з благоустрою територій населених пунктів Дніпропетровської області.
Криничанська районна державна адміністрація звертається з проханням активно долучитися до заходів на благо поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення та приведення у належний санітарний стан всіх населених пунктів району.
Належного упорядкування потребують житлові будинки та прибудинкові території, дитячі і спортивні майданчики, різноманітні об’єкти масового перебування та відпочинку населення, братські могили, меморіальні комплекси, що увічнюють пам’ять загиблих у Другій світовій війні, кладовища тощо.
Необхідно подбати про знесення аварійних і сухостійних та висадження молодих дерев і кущів, виявлення та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, приділити увагу територіям, закріпленим за підприємствами, організаціями, установами.
Заздалегідь дякую за активну громадську позицію і висловлюю сподівання, що суботник об’єднає нас у прагненні зробити рідний край чистим, охайним та затишним для всіх мешканців, а бадьорість, жарти, гумор на свіжому весняному повітрі піднімуть настрій тим, хто вийде за покликом серця попрацювати на благо своїх громад.

О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор