www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Представники Криничанського козацького полку взяли участь у відзначенні 20-ї річниці створення Дніпропетровського козацького об’єднання Всеукраїнського козацького війська
Версія для друку Написати листа

Керівництво Криничанського козацького полку, зокрема, отаман та начальник штабу Анатолій Іванович Тіткін та Віктор Іванович Мирошниченко, а також представники полку Василь Іванович Шова та Сергій Іванович Ганжа взяли участь у відзначенні 20-ї річниці створення Дніпропетровського козацького об’єднання Всеукраїнського козацького війська.
Захід відбувся в урочистій обстановці, з дотриманням козацьких атрибутів. Про роботу козацького об’єднання на теренах області звітували головний отаман та начальник штабу Дніпропетровського козацького об’єднання Всеукраїнського козацького війська Валерій Петрович Іващенко та Вячеслав Володимирович Коляда.
Чільне місце в діяльності об’єднання посідає робота по залученню та підготовці молоді до військової служби, військового вишколу козаків, поповненню козацьких лав, забезпеченню культурного та тісного співробітництва з іншими козацькими формуваннями України.
Своїми діями та вчинками члени Дніпропетровського козацького об’єднання Всеукраїнського козацького війська доводять власне прагнення бачити по-справжньому незалежну і вільну Україну, піклуються про підготовку та виховання гідних молодих патріотів і нащадків славних, ратних традицій запорізьких козаків.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор