www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Представниць прекрасної половини Криничанщини в районному Будинку культури зі святом привітали, щастя, миру, злагоди і любові побажали
Версія для друку Написати листа

Безперечно, кожна представниця прекрасної половини людства очікує жіночого свята, яскравого та життєрадісного. Воно приходить разом з весною, з теплими променями сонця, з подихом тепла, з пробудженням природи і надіями на краще.
Це одне із самих світлих, радісних свят, зігрітих любов’ю і вдячністю до берегині домашнього вогнища – жінки-матері, яка несе світло і тепло дітям, до жінки-трудівниці – активного члена суспільства, до жінки-ветерана, яка заслуговує на особливі прояви шани і поваги.
Для наших славних криничанок з нагоди відзначення міжнародного жіночого Дня 8 Березня у районному Будинку культури в переддень свята відбувся урочистий захід з концертною програмою за підтримки народного депутата України Валентина Володимировича Дідича та депутата Дніпропетровської обласної ради від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергія Васильовича Кисіля, яким щира вдячність за небайдужість до суспільних проблем нашого краю, за турботу про наших жінок-трудівниць, берегинь домашнього вогнища, мам, бабусь, сестер, доньок, які зі своїм розумом та руками є долею Криничанщини, її досягненнями у соціально-економічному розвитку, навчанні та вихованні дітей, лікуванні хворих, збагаченні культурної та історичної спадщини, продовженні життя у рідному краї.
Концертна програма заходу була організована силами місцевих аматорів сцени, хоча назрівали варіанти запросили професійних артистів з міста. Але ж Криничанщина дійсно має власні таланти. І аматори сцени яскраво їх продемонстрували, подарували незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, отримуючи бурхливі оплески від глядачів.
Їх артистизм дійсно вражав присутніх своєю неповторністю та різносторонністю репертуару, що по-справжньому презентував самобутнє мистецтво рідного краю, Дніпропетровщини та України.
Моє серце переповнювалося гордістю за своїх земляків. Я безмежно вдячний режисеру районного Будинку культури Аллі Максимівні Козленко, яка доклала своїх організаторських зусиль, залучила кращі самодіяльні колективи районного Будинку культури, зокрема, танцювальний колектив «Дзвіночок» (керівник Наталя Федорівна Вакерина), зразковий вокальний дитячий колектив «Веселі нотки» (керівник Надія Віталіївна Кузьміна), народний вокальний ансамбль «Надія» та вокальний ансамбль «Душі криниця».
Яскраві юні криничанські таланти продемонстрували учасники хору - вихованці дитячої музичної школи під керівництвом викладача музичних дисциплін Інни Геннадіївни Гуріної. Низький уклін педагогам та батькам, які вкладають душу і серце у наше підростаюче покоління – гідне майбутнє рідного краю та України.
Також порадували присутніх у залі ведучі цього заходу Микола Григорович Борейчук та Володимир Федорович Шкода.
Нехай наші чарівні криничанки будуть здоровими і щасливими, вродливими і мудрими, ніжними і веселими, привітними і чарівними як сама весна, щоб на життєвому шляху кожної міцніли почуття любові і дружби, примножені бажанням творити добро.

О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор