www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Проведено засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

30 березня 2017 року на базі Криничанської СЗШ №1 під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Криничанської райдержадміністрації Ганни Вікторівни Манко відбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту.
У засіданні колегії взяли участь перший заступник голови Криничанської районної державної адміністрації Олег Петрович Карнацький, представники Божедарівської та Аульської ОТГ, працівники відділу освіти та районного методичного кабінету, керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
Під час засідання розглядалися питання про нові підходи до організації науково-методичної роботи в умовах модернізації та децентралізації, про закінчення 2016-2017 навчального року та підготовку до роботи у новому 2017-2018 навчальному році.
Відзначено, що методисти районного методичного кабінету надають методичний супровід з питань дошкільної освіти, загальної середньої освіти, з кадрових питань, електронної звітності, видачі документів про освіту та забезпечують координацію природничо – математичного напрямку, гуманітарних дисциплін, бібліотечних фондів, соціального захисту дітей пільгових категорій, надають допомогу з питань корекційної освіти та психологічної служби, з виховної роботи та позашкільної освіти. Але це лиш невелика частка тієї роботи, що покладається на працівників методичного кабінету. Організація масових заходів навчального та виховного спрямування для дітей, учнів та вчителів є невід’ємною складовою його діяльності.
Мета діяльності методкабінету - спрямовувати роботу на вдосконалення фахової підготовки та кваліфікації педагогічних працівників.
Структура діяльності районного методичного кабінету передбачає формування компетентностей. Компетентності складно формувати, а ще складніше вимірювати, але без цього якісна шкільна освіта у ХХІ ст. неможлива. Для цього застосовують моніторинг якості навчальних досягнень учнів. Це моніторинг початкової освіти, моніторинг з окремих дисциплін, моніторинг роботи із обдарованими та здібними учнями, зовнішнє незалежне оцінювання.
Проведення моніторингу передбачає аналіз результатів, висновки методичної ради, обговорення успіхів і проблем на засіданнях РМО та організацію виконання рекомендацій.
У 2017 році Україна приймає участь у міжнародному моніторингу PIZA, до якого необхідно підготувати педагогів. Це практичне застосування знань і вмінь учнів в окремих галузях шкільних дисциплін. І це завдання покликані здійснювати саме методисти.
Зупиняючись на проблемах освітян, слід відокремити питання господарські і методичні. Сьогодні саме громади покликані вирішувати господарські питання та створювати належні умови в закладах освіти. Методичні питання варто залишити фахівцям. Але тільки спільне вирішення проблемних питань закладів освіти лише наблизить нас до ситуації успіху, до якісної освіти в регіонах.
За результатами засідання колегії були прийняті відповідні рішення. З матеріалами даної колегії можна ознайомитися на сайті відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.Юлія Мирошниченко,
методист методичного кабінету при
відділі освіти, молоді та спорту
Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор