www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Біда не зламала, біда об'єднала...
Версія для друку Написати листа

Парафія Преображення Господнього УГКЦ м. Кам'янське впроваджує проект підтримки родин полеглих Героїв "Від болю до любові" завдяки фінансовій підтримці БО "Львівської Освітньої Фундації".
Щомісяця члени родин полеглих Героїв з м. Кам'янське та прилеглих районів беруть участь у духовно-психологічних зустрічах при парафії, які проводять священник О.Ігор Пагулич та психолог Олег Чабаненко.
В межах проекту 20-28 серпня 2019 року відбулася духовно-відпочинкова подорож до м. Яремча, в якій взяли участь 19 членів родин загиблих захисників України у зоні АТО з м. Кам'янське, Криничанського та Васильківського районів.
21 серпня 2019 року нас гостинно зустріли в Карітас м. Івано-Франківськ, де ми відвідали відкриття виставки про долі родин переселенців "НаДія. Родина. Спільнота". Глибокі враження справила екскурсія до єдиного в Україні музею «Небесної Сотні», якому було передано в дар книгу про полеглих кам’янчан «Життя, обірвані війною».
В меморіальному сквері відбулася зустріч з батьками загиблих Героїв та членами ГО "Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих у зоні АТО", а також спільна молитва з покладанням квітів.
Увечері 21 серпня 2019 року родина загиблих Героїв з м. Кам’янське прибула до м. Яремча, де нас гостинно зустрів о.Августин, директор Реколекційного дому монахів-студитів Св.Пророка Іллі. Нас пригостили смачною вечерею, поселили в затишні номери. Вранці 22 серпня 2019 року вся наша група зібралася в каплиці, розпочалася програма - серія зустрічей «Нове життя», яку проводить отець Роман Братковський. Основними темами зустрічей були: «Божа любов», «Гріх», «Ісус-Спаситель», «Навернення», «Святий Дух».
З наступного дня розпочалася реколекційна програма, що чергувалася з екскурсіями та походами. В четвер, 22 серпня поточного року, відбулася захоплива екскурсія «стежками Довбуша». Гори вразили красою, величністю, чистим повітрям. Розповідь екскурсовода п.Романа про долю Олекси Довбуша та його опришків нікого не залишила байдужим.
Не менш захопливою та насиченою видалася п’ятниця 23 серпня, коли після ранкової спільної Літургії та духовних зустрічей ми подорожували до перлини Прикарпаття м.Коломия, де нам послужив екскурсоводом керівник проектів БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької Єпархії» Тарас Бучовський. Ми відвідали Кафедральний Собор Преображення Христового, Музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім.о.Йосафата Кобринського, а какож єдиний у світі Музей сакрального мистецтва «Писанка». Вразила екскурсія по м. Коломия, одному з найдавніших міст України, яке зберегло крізь віки свою самобутність, що збагатило нас культурно і духовно.
Також ми відвідали інші музеї, водоспад Гук, Буковель, полонину Перці. В неділю ми поділилися на групи та готували номери на творчий вечір, де виступали, грали в ігри, розпалювали ватру, співали, сміялися та спілкувались.
Своїми враженнями про поїздку поділився батько загиблого Героя Максима Самойловича Олександр Олексійович: "Я чекав цієї поїздки, вона для мене була дуже важливою. Ми мали можливість краще познайомитись, почути один одного, ця подорож ще більше об'єднала нас. Для мене відкрилося глибше розуміння віри, я духовно відпочив та відновив сили."
Також поділилася своїми переживаннями вдова полеглого Героя Юрія Волошина Владислава Кожан: "Ця поїздка для мене була пізнавальною в духовному плані. Я навчилася відкриватися і довіряти, подолала страх ділитися внутрішніми переживаннями."
В цій подорожі ми всі відчували Боже благословення і ведення, а також молитовну підтримку парафії і всіх, хто молився за нас. Щиро вдячні Львівська освітня фундація за підтримку родин полеглих Героїв м. Кам'янське! Дякуємо о.Ігорю Пагуличу та о.Роману Братковському за духовний супровід родин загиблих Героїв. Велика подяка БО «Львівська освітня фундація» за фінансову підтримку нашої подорожі. Щиро дякуємо отцю Августину та Тарасу Бучовському за гостинність та тепло ваших сердець! Дякуємо всім, хто сприяв нашій подорожі: Тетяна Плесканка, Карітас Івано-Франківськ, Карітас Коломия, Наталя Козакевич, Чомко Степан, Міла Спас, Taras Buchovskiy.
Помоліться, ЛЮДИ, за наших Янголів – охоронців!

Варя Ковальчук,
сестра загиблого захисника України
Сергія Ковальчука у 2014 році,
с. Новогурівка Криничанського району


Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор