www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській центральній районній бібліотеці для дорослих відбулася презентація книги Юрія Валентиновича Пархоменка «Теми для роздумів»
Версія для друку Написати листа
02.08.2019 року в Криничанській центральній районній бібліотеці для дорослих відбулася презентація книги Юрія Валентиновича Пархоменка «Теми для роздумів».

Книжковий фонд бібліотеки поповнився новим цікавим виданням про людей і для людей. Це вже дев’ята книга самобутнього автора з Гуляйпільської територіальної громади, який по-справжньому долучився до літературної творчості, що стала частиною його життя. Його внутрішня інтуїція надихає на творчість, підказує теми, сюжети, звеличує добрі справи земляків-співвітчизників.
Дана книга Юрія Валентиновича Пархоменка присвячена Віктору Івановичу Мирошниченку – ветерану органів внутрішніх справ, депутату районної ради, начальнику штабу Криничанського козацького Полку Дніпропетровського козацького об’єднання, громадському активісту, відроджувачу козацької слави рідного краю.
Книга розрахована на широке коло читачів. У ній автор продовжує вести серію новел із людського життя.
На сторінки видання потрапили цього разу ряд досить відомих на Криничанщині людей. Це, зокрема, засновник туристичного руху, учасник революції Гідності, учитель, волонтер Анатолій Леонідович Маслаков, чиє серце зупинилося біля підніжжя Говерли 05 січня 2015 року.
Цікаві спогади розміщено в книзі про колишнього керівника районного історико-краєзнавчого музею Олександру Йосипівну Василенко, яка багато зробила для примноження та збереження історичної спадщини рідного краю.
Є на сторінках видання і матеріал про моряка, поета, винахідника із когорти ветеранів Криничанщини Володимира Микитовича Забору, котрий вносить вагомий вклад у національно-патріотичне виховання підростаючих поколінь.
Із словом вдячності на адресу самодіяльного автора звернувся на презентації книги перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, який передав вітання від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча та його схвальні відгуки про примноження Юрієм Валентиновичем Пархоменком літературної спадщини рідного краю, що стає історією та вагомим надбанням Криничанщини.
Директор Криничанської центральної районної бібліотеки для дорослих Тетяна Іванівна Бобошко та учасник заходу Віктор Іванович Мирошниченко, якому присвячена книга, у своїх виступах відзначили, що автор сповнений ентузіазму, підтримки громадськості та бажали йому натхнення, творчості, нових зворушливих тем та нових літературних видань.
Дійсно, книги – це наша історія, багатство нації, і нехай вони гідно несуть слово правди для наступних поколінь.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

\


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор