www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській центральній районній бібліотеці для дорослих в рамках клубу за інтересами «Червона калина» пройшов літературний вечір «Ювілеї проходять, любов до краю вічна»
Версія для друку Написати листа

У Всесвітній день поезії, а це 21 березня 2017 року, в Криничанській центральній районній бібліотеці для дорослих в рамках клубу за інтересами «Червона калина» пройшов літературний вечір «Ювілеї проходять, любов до краю вічна».
Мета його - ознайомлення з іменами незрівнянного Вільяма Шекспіра, талановитих Вольтера та Тараса Шевченка, генія Олександра Пушкіна, геніальної Лесі Українки та з іменами видатних поетів Дніпропетровщини.
Ведучі – Т. Бобошко і Н. Кучер познайомили учасників свята, учнів 9 класу Криничанської СЗШ №2 (класний керівник С. Юрченко, бібліотекар СЗШ №2 В. Дятлова) та запрошених - активних користувачів бібліотеки Н. Чехович, В. Осінню, Л. Бурхович, Н. Бойко з відео-презентацією про поетів краю: Ф. Ісаєва, С. Бурлакова, Л. Голоти, О. Завгороднього, Г. Світличної, Н. Нікуліної, О. Стовби, М. Чхана.
Відео-презентацію підготувала бібліограф В. Лучка. У виконанні працівників книгозбірні Т. Крісань, Н. Соловйової, В. Лучки звучали вірші поетів Придніпров’я. Не залишив нікого байдужим виступ людини – активної відвідувачки бібліотеки, активної учасниці масових заходів, людини безмежно закоханої в поезію Н. Бойко. Вона прочитала вірш нашого земляка Ф. Ісаєва, члена Союзу письменників України, «Чураївна».
До заходу в читальній залі оформлено книжкову виставку «Моє Придніпров’я» з циклу «Літературна Дніпропетровщина».

Н.О. Соловйова,
бібліотекар читальної зали Криничанської центральної
районної бібліотеки для дорослих


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор