Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


10 грудня 2018 року в Криничанській райдержадміністрації відбулася нарада директорів загальноосвітніх шкіл, навчально-виховних комплексів та завідуючих дошкільних навчальних закладів.
Участь у нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець та начальник управління Державної казначейської служби України у Криничанському районі Дніпропетровської області Ірина Володимирівна Юревич.
Йшлося про ключові завдання розвитку галузі освіти району у форматі Закону України «Про освіту» та Концепції «Нова українська школа», оптимізацію мережі закладів освіти, заходи щодо економного та раціонального використання енергоносіїв.
Зокрема, заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець акцентувала увагу присутніх на необхідність вивчення питання та внесення пропозицій щодо оптимізації мережі закладів освіти, зауважила керівникам ДНЗ на необхідність покращення відвідувань дітьми дошкільних навчальних закладів, поінформувала присутніх про виконані заходи по усуненню зауважень перевіряючих органів з питань пожежної безпеки в закладах освіти району.
Начальник управління Державної казначейської служби України у Криничанському районі Дніпропетровської області Ірина Володимирівна Юревич довела до відома присутніх про відкриття нових рахунків в державній казначейській службі з 01.01.2019 року для зарахування батьківської плати за утримання дітей в ДНЗ та плати за харчування дітей в СЗШ, НСЗШ та НВК.
До обговорення винесених на чергу дня питань долучилися начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Дмитрівна Одринська, методист методичного кабінету при відділі освіти райдержадміністрації Юлія Григорівна Мирошниченко та голова райкому профспілки працівників освіти Микола Іванович Ткач.
Директори закладів освіти також взяли активну участь в обговоренні порушених питань. На нараді дано вичерпні відповіді присутнім на проблемі аспекти.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації