Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


05 січня 2020 року минає п’ять років як не стало вчителя фізичного виховання Світлогірської середньої загальноосвітньої школи, засновника туристичного руху на Криничанщині, організатора численних походів по рідному краю, до мальовничих Карпат, учасника Євромайдану, педагога, волонтера, громадського діяча Анатолія Леонідовича Маслакова.

Десятки років поспіль його душа рвалася до різних куточків України з неповторними пейзажами, де гірські схили, перевали, бурхливі річки та струмки, ялини, сосни, смереки, віковічні дуби.

Це був справжній організатор і наставник учнівської молоді, школярів, які розуміли його з півслова, брали з нього приклад і по-справжньому любили туристичні походи.

В цих походах скарбниця їхніх знань поповнювалася багатим краєзнавчим матеріалом, а самі юнаки та дівчата загартовувалися фізично, звикали до здорового способу життя.

До Анатолія Леонідовича горнулися і дорослі туристи, поважали за мудрість, людяність, товариськість, з ним було надійно і цікаво.

Але серце Великого вчителя, натхненного організатора туристичних походів багатьох поколінь криничанців не витримало останнього зимового підйому на Говерлу у сніжну і морозну погоду 5 січня 2015 року. Меморіальний знак біля підніжжя Говерли нагадує про це.

Анатолій Леонідович Маслаков посмертно удостоєний Ордена «За заслуги» III ступеня.

Його ім'я гідно увійшло в літопис Криничанщини, і створений на честь нього музей на базі Центру учнівської молоді нестиме до наступних поколінь правду про життєвий та професійний шлях Великого Вчителя, громадського діяча, засновника туристичного руху на Криничанщині.


Криничанська районна державна адміністрація