www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В райцентрі – смт Кринички активно попрацювали на суботнику з благоустрою в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»
Версія для друку Написати листа

Світ природи довкола багатий та різноманітний. І людина не просто користується тим, що дає їй природа, а cама становить її невід’ємну частину.
Тож подбати про благоустрій та покращення довкілля в райцентрі – смт Кринички як представники трудових колективів, так і мешканці населеного пункту вважають одним з першочергових завдань.
Люди прагнуть зробити рідне селище чистим, охайним та затишним.
Минулої суботи, 08 квітня 2017 року бадьорість, жарти, гумор на свіжому весняному повітрі підняли настрій всім, хто вийшов за покликом серця попрацювати на благоустрої.
Приміром, дружний колектив Криничанського Центру учнівської молоді навів лад у парковій зоні поблизу стадіону «Колос», а працівники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації - на території стадіону, де постійно проходять різноманітні свята, спортивні та військово-патріотичні заходи.
Трудові колективи райдержадміністрації, селищної ради, ТДВ «Криничанський рибгосп», районного Будинку культури, ЦДСССМ, територіального центру соціального обслуговування та багатьох інших установ працювали на закріплених територіях біля своїх адміністративних приміщень.
Участь у суботнику взяв особисто голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, який не на словах, а на ділі дбає про благоустрій населених пунктів, про створення комфортних умов для проживання мешканців краю, ім’я якому Криничанщина.
Члени районної громадської організації воїнів АТО «Патріот», яку очолює Сергій Іщенко із с. Промінь, цього дня за участю першого заступника голови райдержадміністрації, учасника АТО Олега Петровича Карнацького
продовжили роботи по упорядкуванню алеї Пам’яті учасників АТО, закладеної 23 квітня 2016 року, де висадили нові кущі калини, а на території Криничанської СЗШ №1 та поряд із пам’ятним знаком «Афганістан болить в моїй душі» поблизу райвійськкомату висадили молоді саджанці липи.
Всіх учасників акції з благоустрою переповнювала атмосфера позитивного настрою, почуття бережливого ставлення до природи та велике бажання зробити особистий внесок у благородну справу турботи про чисте довкілля, озеленення навколишнього середовища та збереження пам’яті про подвиги поколінь, зокрема, земляків-криничанців - учасників АТО, чиї заслуги у боротьбі за мир для співвітчизників, у відстоювання територіальної цілісності України золотими літерами вписані в історію рідного краю.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор