www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: В смт Кринички відбулося покладання квітів до дошки пам’яті Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО, з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи
Версія для друку Написати листа

День Гідності та Свободи відзначається в Україні на честь Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.
Це вагома державна дата, яка символізує патріотизм та непереможний дух наших співвітчизників, яким випало на долю у нелегкій боротьбі відстоювати ідеали гідності та свободи, демонструвати свою європейськість.
Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, в нашій свідомості.
Згуртованість та відчайдушний дух учасників подій на Євромайдані, героїчні вчинки, життєві подвиги, витримка та сміливість українських воїнів-захисників у відстоюванні державного суверенітету та територіальної цілісності на східних рубежах України є прикладом для підростаючих поколінь.
21 листопада 2019 року в смт Кринички відбулося покладання квітів до дошки пам’яті Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО.
Участь у заході взяв виконуючий обов’язки голови Криничанської райдержадміністрації, учасник АТО Олег Петрович Карнацький.
Панахиду за загиблими захисниками Батьківщини провів Благочинний Криничанського району, настоятель Єдиної Української Автокефальної Православної Церкви ієрей Віталій Савко.
Представники влади та громадськість поклали квіти до дошки пам’яті Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО, та хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять.
Люди щоденно підходять до цього святого у райцентрі місця, розглядають фото тих, хто віддав своє життя за мирне небо над Україною, та віддають данину шани їх пам’яті.
Герої не вмирають. Всі вони залишаються в нашій пам’яті, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Людмила Забора
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор