www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Делегація від Криничанського району взяла участь у V обласному фестивалі-ярмарку “Петриківський дивоцвіт”, що відбувся в м. Дніпропетровськ
Версія для друку Написати листа


19 травня 2012 року в місті Дніпропетровськ відбувся V фестиваль-ярмарок «Петриківський дивоцвіт» . У святі приймало участь більше тисячі майстрів з усіх регіонів України. Палітра проведеного свята була широкою та різноманітною. Даний захід надзвичайно важливий для подальшого розвитку народних промислів та ремесел, створення сприятливих умов для розвитку «зеленого туризму». Відвідувачі могли побачити багатьох талановитих самобутніх майстрів народних промислів.
Майстри декоративно-ужиткового мистецтва та учасники художньої самодіяльності Криничанщини також взяли участь у фестивалі-ярмарку. Керівниками делегації від Криничанського району були голова районної ради Тарабрін Володимир Федорович, виконуючий обов”язки голови райдержадміністрації Зеленько Віталій Григорович.
Своє мистецтво продемонстрували:
- вишивальниці - Ковбель Антоніна Іванівна, Головко Людмила Петрівна, Королькова Вікторія Василівна , Майхрич Надія Андріївна (с. Дружба), Долгіх Наталя Олександрівна (смт. Кринички), Богомаз Надія Іванівна (с. Мирне), Сядро Сергій Іванович (с.Сухий хутір);
- різьбяр по дереву Шевченко Роман Володимирович (смт. Кринички);
- майстер аплікації з соломки Котова Наталія Олексіївна (с. Водяне);
- художники - Великодний Ігор Станіславович ( смт Кринички), Касьян Анатолій Леонідович (с. Семенівка).
- учасник у сфері сільського “зеленого” туризму Карташов Анатолій Максимович.
Гідно представили Криничанський район учасники художньої самодіяльності. Вокальний дует «Дивоцвіт» виступив з піснею «Рідна Україна», дитячий танцювальний колектив «Дзвіночок» (художній керівник Вакерина Н.Ф.) виконав танок «Тарантела».
Ковбель Антоніна Іванівна - завідуюча Дружбівською сільською бібліотекою, майстер з вишивки, була нагороджена грамотою та цінним подарунком за збереження духовних традицій українського народу, відродження і пропаганду декоративно-ужиткового мистецтва та активну участь в обласній мистецькій акції “Дніпропетровщині – 80”.
Більшість учасників фестивалю було нагороджено дипломами за збереження та відродження української духовної спадщини, популяризації народних традицій, культури та активну участь у V обласному фестивалі-ярмарку «Петриківський дивоцвіт».
.Вик. Кухтіна І.М.,
тел. 9-29-38
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор