Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


10 вересня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан криміногенної ситуації в районі, роботу з неблагополучними сім’ями, надання медичних послуг населенню, підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період, організацію харчування учнів загальноосвітніх шкіл району, соціальний захист пільгових категорій населення, підготовку до осіннього призову-2018 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» та інше.

Розпочинаючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч проаналізував стан справ у районі, зокрема, в бюджетній сфері, в аграрному секторі економіки, стосовно криміногенної ситуації тощо.
Також керівник органів виконавчої влади району подякував працівникам райдержадміністрації та військовому комісару району Вадиму Андрійовичу Коровкіну за сприяння у похованні останків земляка-криничанця, загиблого у роки Другої світової війни - 22-річного Петра Захаровича Скрипки, уродженця с. Лозуватка Преображенської сільської ради, який схилив голову у боях поблизу хутора Садки Єльнінського району Смоленської області у 1941 році. Його останки були знайдені пошуковцями через 77 років.
На оперативній нараді голова райдержадміністрації представив виконуючого обов’язки начальника відділу Держгеокадастру у Криничанському районі Ігоря Григоровича Литовченка та побажав йому плідних успіхів у праці на благо земляків-криничанців.
На оперативній нараді з кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Зокрема, військовому комісару районного військового комісаріату Вадиму Андрійовичу Коровкіну дано доручення тримати на контролі питання щодо підготовки до осіннього призову-2018 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».
Заступнику начальника фінансового управління райдержадміністрації Олені Іванівні Назаренко доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Начальнику Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Володимиру Миколайовичу Кіяниці доручено у подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, зокрема, звернути увагу на міри впливу на батьків, які злісно ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві та в.о. директора районного ЦСССДМ Анні Олександрівні Столярчук дано доручення взяти на постійний контроль соціальний супровід за родиною Юлії Юріївни Гайт із с. Бикове щодо дотримання законодавства стосовно захисту прав дітей (двоє дітей з даної родини не приступили до навчання в школі з першого вересня поточного року).
Заступнику головного лікаря КЗ «Криничанська ЦРЛ» Володимиру Миколайовичу Костенку та головному лікарю КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяні Іванівні Здохленко рекомендовано вжити заходів щодо надання якісних медичних послуг населенню в умовах проходження процесу реорганізації, відстоюючи інтереси жителів кожної територіальної громади.
Заступнику начальника Криничанського РЕМ ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Петру Петровичу Костюченку рекомендовано тримати на постійному контролі питання безперебійного забезпечення енергопостачанням споживачів району, звертаючи першочергову увагу на заклади бюджетної сфери.
Головному спеціалісту Управління Держспоживслужби Юрію Васильовичу Білоусу рекомендовано забезпечити контроль за організацією харчування школярів району.
На оперативній нараді Олег Васильович Гапіч наголосив представнику від районної ради – керуючій справами районної ради Тетяні Іванівні Коваль, що від нього як керівника органів виконавчої влади району направлено звернення до районної ради щодо скликання позачергової сесії районної ради з питання реорганізації Криничанського ЦПМСД, тож попрохав відреагувати згідно чинного законодавства.
Підсумовуючи оперативну нараду, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані з координацією всіх наявних зусиль для забезпечення належного рівня життєдіяльності району.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації