www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ: « Проведено виїзний прийом громадян та семінар з роз’яснення правових питань для жителів Преображенської сільської ради»
Версія для друку Написати листа

З метою забезпечення доступу громадян віддалених населених пунктів Криничансього району до безоплатної правової допомоги 28 листопада 2018 року начальником Криничанського бюро правової допомоги Надією Федориненко було проведено виїзний прийом громадян в с. Преображенка Криничанського району.
Окрім юридичних консультацій наданих громадянам індивідуально, фахівцем бюро правової допомоги було проведено захід, під час якого обговорено актуальні для місцевих жителів правові теми. Зокрема, поговорили про договір оренди земельної ділянки, порядок призначення субсидії та про деякі питання із сімейного права.
На завершення заходу, для підвищення рівня правової обізнаності, присутнім було надано інформаційні буклети проекту «Я МАЮ ПРАВО !» та системи безоплатної правової допомоги.
Надія Федориненко
Начальник Криничанського бюро правової допомоги
Криничанське бюро правової допомоги Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: смт. Кринички, вул. Виконкомівська, б. 17, к. 15,16.
Графікроботи: Понеділок-П'ятниця з 08:00 до 17:00.
Контактний номер телефону бюро: (05654) 9-20-62
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор