www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Районний захід «Козацьку славу збережемо» проведено на стадіоні «Колос» в смт Кринички
Версія для друку Написати листаЗ метою формування почуття патріотизму, любові до свого народу, високих морально-етичних принципів, виховання шанобливого ставлення до культури, історії та історичних цінностей, розвитку дитячої ініціативи на стадіоні «Колос» в смт Кринички напередодні Дня захисника України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці проведено районний захід «Козацьку славу збережемо».
Тепло привітали школярів - учасників змагань голова Криничанської райдержадміністрації, депутат районної ради Олег Васильович Гапіч, депутат Дніпропетровської обласної ради від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергій Васильович Кисіль, голова районної ради Наталя Станіславівна Кобзар, помічник народного депутата України Валентина Володимировича Дідича Андрій Веніамінович Іщенко, отаман Криничанського козацького Полку Дніпропетровського козацького об’єднання, генерал козацтва Анатолій Іванович Тіткін, заступник голови районного громадського об’єднання «Товариство ветеранів АТО» Іван Леонідович Корабель, Благочинний Криничанського району, настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату ієрей Віталій Савко, які побажали юній зміні вагомих успіхів у навчанні, фізичній та військовій підготовці, нових горизонтів пізнання себе і світу, любові до рідного краю, сміливості та впевненості у конкурсних змаганнях.
Долучилися до участі у заході перший заступник голови райдержадміністрації, учасник АТО Олег Петрович Карнацький, радник голови райдержадміністрації з питань правоохоронної діяльності, розвитку фізкультури та спорту Олександр Володимирович Корень, військовий комісар Криничанського районного військового комісаріату, підполковник Вадим Андрійович Коровкін, начальник Криничанського ВП Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Володимир Миколайович Кіяниця, начальник штабу Криничанського козацького Полку Дніпропетровського козацького об’єднання, полковник козацтва, депутат районної ради Віктор Іванович Мирошниченко, демобілізовані воїни АТО, громадськість району, учні загальноосвітніх шкіл району – майбутні захисники України.
Ряд захисників України та представників трудових колективів району, які вносять вагомий вклад у національно-патріотичне виховання підростаючих поколінь, були удостоєні нагород.
Яскравого колориту надали цьому заходу такі моменти як козацький марш, здача рапортів, винесення великого Державного Прапора України.
Участь у конкурсних змаганнях взяли команди (рої) з числа старшокласників середніх загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів району, і конкурсні змагання цього дня для учасників фестивалю були цікавими та різнобічними.
Звичайно ж, мав місце і конкурс козацьких страв. Чого тільки не було на «козацьких столах»?.. Всі витвори кулінарного мистецтва школярі демонструвати та «захищали».
Глибокий зміст закладено в основу даних змагань. І підтверджують вони прихильність школярів до здорового способу життя.
Доклали своїх зусиль до проведення цих змагань працівники Криничанського Центру учнівської молоді та районного Будинку культури.
До концертної програми долучилися учасники танцювального колективу «Дзвіночок» районного Будинку культури (керівник Наталя Федорівна Вакерина) та юна співачка Валерія Поскрьобишева, яка виконала пісню «Гай, зелений гай».
Районна державна адміністрація завжди підтримує усі добрі починання в плані проведення для школярів заходів національно-патріотичного спрямування.
В закладах освіти району велика робота проводиться по збереженню та пропаганді кращих спортивних, туристичних, бойових і козацьких традицій, адже ми – українці і повинні цінувати свою історію, своє коріння.
Представники влади, педагоги, батьки завжди зацікавлені в тому, щоб молоде покоління зростало не тільки інтелектуально розвиненим, а й здоровим, загартованим.
Дані напрямки роботи перебувають на постійному контролі голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, який не на словах, а на ділі вболіває за освітянську галузь району, де виховуються підростаючі покоління – майбутнє Криничанщини, Дніпропетровщини та України.
У Криничанському районі багато робиться, щоб підростаючі покоління знали і шанували історію, щоб зростали гідними громадянами своєї держави.
Україні на даному етапі потрібні справжні патріоти – мужні, сміливі, рішучі, відважні, стійкі, наполегливі, дисципліновані та ініціативні. Агресія на сході України довела це, і захищають наші рубежі саме такі бійці.
Є впевненість, що патріотичні традиції виховання юних поколінь дадуть міцні паростки молодих патріотів держави, ім’я якій Україна.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор