www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Семінар-практикум «Краєзнавча діяльність бібліотеки: традиції та інноваційний пошук» відбувся в Криничанській центральній районній бібліотеці для дорослих
Версія для друку Написати листа
17 березня 2017 року для бібліотечних працівників району на базі Криничанської центральної районної бібліотеки для дорослих відбувся семінар-практикум на тему «Краєзнавча діяльність бібліотеки: традиції та інноваційний пошук».
   Перед присутніми виступила директор Криничанської центральної районної бібліотеки для дорослих Тетяна Іванівна Бобошко, яка розповіла про пріоритетні напрямки краєзнавчої роботи.
   Тетяна Іванівна презентувала збірку поезій Лідії Іванівни Яровенко, мешканки села Вітрівка, та передала видання бібліотекарю Вітрівської бібліотеки Аллі Веніамінівні Єременко для вручення автору.
   З консультаціями по темі семінару виступили методист Тетяна Анатоліївна Панасенко та бібліограф Валентина Володимирівна Лучка, директор Криничанської центральної районної бібліотеки для дітей Ольга Володимирівна Гаврющенко.
   В ході семінару-практикуму працівники сільських та селищних бібліотек розробляли туристичні маршрути «Краєзнавчий Бібліо-PR» та активно спілкувалися під час інтелектуальної гри «Естафета інновацій».

   Н.І. Руденко,
   начальник відділу культури, туризму, національностей
   та релігій Криничанської райдержадміністрації
   Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор