www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 12 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Нарада з питань ЗНО
Версія для друку Написати листа

Як відомо, адаптивний карантин триватиме в Україні до 22 червня. Таке рішення було ухвалено Урядом.
Однак для закладів освіти вже передбачені деякі послаблення. Зокрема, зможуть відкриватись дитячі садки в тих регіонах, які відповідають умовам для послаблення карантину; також дозволено проведення ЗНО та державної підсумкової атестації у формі ЗНО.
Саме тому 28 травня 2020 року відбулася чергова нарада керівників закладів загальної середньої освіти району у форматі відео-конференції за допомогою платформи Zoom. Під час наради розглядалися питання щодо організації підготовки до ЗНО-2020.
Було відзначено, що важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання є пробне тестування, яке проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.
Під час наради обговорено питання створення безпечних умов під час підготовки та участі у ЗНО, визначені Тимчасовими рекомендаціями щодо безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання в умовах пандемії, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України.
На нараді також обговорювалися і інші освітні питання, зокрема, продовження карантину в закладах загальної середньої освіти, проведення підсумкового оцінювання, оформлення шкільної документації, організованого завершення 2019/2020 навчального року.

Сектор освіти, молоді та спорту
Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор