Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua
Шановні земляки-криничанці!
Дорогі захисники України!

Ми, нащадки славного козацького роду, 14 жовтня згідно з Указом Президента України Петра Олексійовича Порошенка від 14 жовтня 2014 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості відзначаємо День захисника України.
Це вагоме державне свято співпадає з Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці.
Дані дати українського календаря нерозривно пов’язані між собою, увібрали в себе багаті та славні козацькі традиції, символізують зв’язок поколінь, єднають країну, закликають усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.
Щира вдячність та повага тим, хто виконує свій військовий обов’язок і за покликом серця захищає нашу Вітчизну, відстоюючи її територіальну цілісність та державний суверенітет.
Сердечно вітаю вас із цими святами та бажаю міцного козацького здоров’я, родинного щастя, сімейного затишку, невичерпної наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці в ім’я Криничанщини, Дніпропетровщини та України.
Хай звершуються всі ваші мрії та побажання і мирним буде небо над рідним краєм!
Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці!
З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради