www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ІНФОРМУЄ: Проведено соціальне інспектування на територіях Преображенської та Затишнянської сільських рад
Версія для друку Написати листа

Важливим завданням Криничанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є виявлення та робота з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах і з тих чи інших причин неспроможні виконувати виховні функції та забезпечувати належний догляд за дітьми.
16 травня 2018 року спеціалістами Криничанського районного ЦСССДМ спільно з головою опікунської ради Затишнянської сільської ради Гненною В.В., діловодом Преображенської сільської ради Замирайло В.В., інспектором молодіжної превенції Криничанського ВП Кам’янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Мироновим І.В., провідним інспектором Криничанської районної служби у справах дітей Стадніченко Т.О. було здійснене соціальне інспектування сімей/осіб, які перебувають або можуть перебувати у складних життєвих обставинах, а також осіб, які вже зняті з обліку Криничанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на територіях Затишнянської та Преображенської сільських рад. З вказаними сім’ями проведено профілактичні бесіди щодо формування усвідомленого відповідального батьківства, профілактики соціального сирітства, підвищення рівня виховного потенціалу сім’ї, надано комплекс соціальних послуг та складені відповідні акти оцінок потреб сімей, акти обстеження матеріально-побутових умов проживання.. Основними проблемами сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, є складні стосунки в сім’ї, алкогольна залежність одного або обох членів сім’ї, безробіття, малозабезпеченість, інвалідність, асоціальна та безвідповідальна поведінка батьків.
За результатом соціального інспектування деякі сім’ї були запрошені на засідання комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. Одна родина була офіційно попереджена за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей.(ст.184 КУпАПУ).

А.О. Столярчук,
в.о. директора Криничанського районного ЦСССДМ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор