www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 серпня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
У відділі надання соціальних послуг в Криничанському районі Кам'янського місцевого центру зайнятості на семінарі обговорили особливості працевлаштування за межами України
Версія для друку Написати листа

У відділі надання соціальних послуг в Криничанському районі Кам'янського місцевого центру зайнятості на семінарі обговорили особливості працевлаштування за межами України.
Керівник Криничанського бюро правової допомоги Надія Федориненко розповіла як уберегти себе і не стати жертвою такого злочину, як торгівля людьми. Правник зазначила, що згідно законодавства, торгівля людьми - це здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином. Торгівці людьми можуть використовувати різноманітні схеми (називаючись навіть туристичними чи шлюбними агентствами).
Щоб знайти безпечну роботу за кордоном, не варто вірити оголошенням фірми, яка не вказує повної своєї назви, адреси, номеру ліцензії та органу ліцензування, що її видав. Перевірити, чи має фірма ліцензію на надання відповідних послуг (навчання, працевлаштування за кордоном) можна звернувшись до Державного центру зайнятості Міністерства праці та соціальної політики України.
Вже вирушивши на заробітки, особливу увагу слід приділяти документам які підтверджують особу – їх не можна нікому довіряти і передавати на зберігання.
Велике значення має контакт з родичами. Близьким слід повідомляти про кожну зміну щодо місця роботи або проживання.
У разі виникнення загрозливої ситуації закордоном можна звернутися до посольств/консульських установ України, місцевих правоохоронних органів, державних, міжнародних та громадських організацій, що надають допомогу мігрантам, які опинилися у скрутному становищі, і зокрема постраждалим від торгівлі людьми тощо.

Криничанське бюро правової допомоги Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: смт. Кринички, вул. Виконкомівська, б. 17, к. 15,16.
Графік роботи: Понеділок-П'ятниця з 08:00 до 17:00.
Контактний номер телефону бюро: (05654) 9-20-62

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор