Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


Навчати дітей знати та захищати свої права, запобігати та протидіяти булінгу – одне з важливіших завдань сьогодення. З цією метою, спільно зі службою у справах дітей Криничанської районної державної адміністрації та Криничанським бюро правової допомоги було заплановано ряд заходів, спрямованих на роз’яснення учням шкіл району про права та обов’язки.

Один із таких заходів пройшов 10 лютого 2020 року. Начальник служби у справах дітей Олександр Васильович Діброва та керівник Криничанського бюро правової допомоги Надія Федориненко відвідали Світлогірську середню загальноосвітню школу. Для учнів декількох класів фахівці провели роз’яснення та гру на тему «Стоп Булінг». Даний захід було проведено з метою навчити дітей протидіяти булінгу, пояснити , що кожна людина є особистістю і ніхто не може порушувати її права. Разом з учнями було обговорено види булінгу, його ознаки та до кого можна звернутися за допомогою.

Криничанське бюро правової допомоги Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: смт. Кринички, вул. Виконкомівська, б. 17, к. 15,16.
Графік роботи: Понеділок-П'ятниця з 08:00 до 17:00.
Контактний номер телефону бюро: (05654) 9-20-62