www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
ДОПОМОГА АРМІЇ Криничанці допомогли бійцям АТО
Версія для друку Написати листа

Нещодавно з головою районної громадської організації воїнів АТО «Патріот» Сергієм Іщенком та водієм Сергієм Оробченком я побував у «гарячій» Авдіївці на Донеччині, куди ми доставили гуманітарний вантаж для бійців 39-го окремого мотопіхотного батальйону Збройних Сил України від жителів Криничанщини.
До оголошеної районною державною адміністрацією акції долучилися тоді жителі цілого ряду територіальних громад, багато загальноосвітніх шкіл, і наша «Газель» не змогла вмістити все, що люди від душі і серця принесли для своїх захисників.
Сьогодні ж, 16 лютого 2017 року, решту вантажу, а це 400 кг овочів, консервації, макаронних виробів, миючих засобів та засобів гігієни ми відправили у м. Дніпро, в штаб в/ч 2231 і вручили її командиру, полковнику Збройних Сил України Олександру Олександровичу Рашевському.
Бійці цієї військової частини з радістю прийняли допомогу від жителів Криничанського району і вже в нашій присутності почали пакувати отримане як додаток до сухих пайків для бійців, що виїжджають на спецзавдання.
Патріотизм хлопців наяву. Вони сказали, що стоятимуть на передових рубежах до останнього, до повного визволення України. Вірять у цю перемогу наші співвітчизники і наші земляки-криничанці.
Завтра чи післязавтра отриманий від нас вантаж буде доставлений до військового підрозділу у районі Мар’ївки на Донеччині.
Щира вдячність всі небайдужим землякам, які долучилися до збору цієї дієвої і так необхідної дороги тим, хто її потребує. І вдячність ветерану АТО Сергію Плєшкову із с. Семенівка, який опинився поряд під час завантаження цієї допомоги в автомобіль «Газель» біля районного Будинку культури. Він сказав: «Коли я служив, люди допомагали нам, а тепер і сам хочу подати руку допомоги нинішнім захисникам».
Нехай нашим мужнім воїнам щастить! Хай бережуть себе та Україну!

Олег КАРНАЦЬКИЙ,
перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації,
учасник АТО


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор