www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вихованці боксерського клубу із с. Українка Криничанського району взяли участь у 10-му відкритому міжнародному турнірі з боксу «Азовець - 2018» пам’яті майстра спорту В.Г. Сердяєва в с. Кирилівка Запорізької області
Версія для друку Написати листа

Наприкінці серпня в Кирилівці Запорізької області пройшов 10-й відкритий міжнародний турнір з боксу «Азовець - 2018» пам’яті майстра спорту В. Г. Сердяєва. На рингу змагалися школярі та юніори 2003-2006 р.н.
Нинішній турнір і за масовістю, і за майстерністю перевершив усі попередні. Його відвідали старший тренер юнацької збірної України Олександр Остапчук, майстер спорту СРСР з боксу, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Петро Яцик, заслужений тренер України Анатолій Золотар.
У різних вагових категоріях взяли участь 167 учасників з 16 областей України, Молдови та Азербайджану, а також із с. Українка нашої територіальної громади. Вихованці тренера-викладача Вадима Валерійовича Бурбиги змагалися на рингу за призові місця. Серед них — Назар Мирошниченко, Нікіта Коган, Максим Маляр, Максим Циватий, Єгор Прокоф’єв.
Особливо хочеться відзначити юного боксера Євгена Напрасного. Він зайняв перше місце, перемігши своїх суперників у трьох поєдинках.
Нагородити та привітати цінними подарунками учасників турніру до боксерського клубу завітали радник голови райдержадміністрації з питань діяльності правоохоронних органів, розвитку фізкультури та спорту Олександр Володимирович Корень, помічник народного депутата України Валентина Володимировича Дідича Андрій Веніамінович Ільченко, отаман Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання, генерал козацтва Анатолій Іванович Тіткін, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Аулівської селищної ради Вадим Миколайович Задорожний.
Хочеться побажати юним спортсменам перемог, сили волі, наснаги, надійних спонсорів для підтримки дитячого спортивного руху на теренах району.

І.М. Драка,
Аулівський селищний головаВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор