www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

22 жовтня 2018 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан криміногенної ситуації в районі, початок опалювального сезону 2018-2019 р.р., хід осіннього призову-2018 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», соціальний захист дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та інше.

Розпочинаючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч проаналізував стан справ у районі, зокрема, в бюджетній сфері, в аграрному секторі економіки, стосовно криміногенної ситуації, соціального захисту дітей з кризових родин тощо, а також представив активу району начальника відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Євгена Михайловича Буркацького та побажав йому плідних успіхів у справах, наснаги та життєвої енергії у професійній справі служіння своїм землякам.
На оперативній нараді з кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Зокрема, першому заступнику голови райдержадміністрації Олегу Петровичу Карнацькому дано доручення тримати на контролі питання щодо підготовки до осіннього призову-2018 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».
Заступнику начальника фінансового управління райдержадміністрації Олені Іванівні Назаренко доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Начальнику Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Володимиру Миколайовичу Кіяниці доручено у подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві дано доручення тримати на постійному контролі стан справ у кризових сім’ях, де батьки зволікають з виконанням своїх безпосередніх батьківських обов’язків.
Начальнику відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Ігорю Олександровичу Високопоясному та начальнику 65-ї ДР РЧ України у Дніпропетровській області Михайлу Івановичу Тарасенку дано доручення тримати на контролі заходи з протипожежного забезпечення на територіях сільських та селищних рад.
Начальнику відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олені Олександрівні Фроловій, начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірині Дмитрівні Одринській, головному лікарю КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР Арнодіку Камойовичу Каграманяну та заступнику головного лікаря КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяні Олександрівні Тарабріній рекомендовано тримати на постійному контролі питання забезпечення заходів стосовно опалювального сезону 2018-2019 р.р.
Керівникам органів місцевого самоврядування рекомендовано організувати збори мешканців багатоквартирних будинків та спільно з газовою службою визначити осіб, що проживають у даних будинках, які візьмуть на себе відповідальність за газопроводи до даних будинків.
Начальнику Криничанського бюро правової допомоги Надії Володимирівні Федориненко рекомендовано періодично забезпечувати виїзні прийоми громадян в територіальні громади району з метою ширшого охоплення населення дієвим та ефективним наданням безоплатної правової допомоги.
Підсумовуючи оперативну нараду, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані з координацією наявних зусиль для забезпечення належного рівня життєдіяльності району.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор