www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 24 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Дитячий майданчик відкрито в с. Кудашівка
Версія для друку Написати листа

Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків - все це можна було побачити на урочистому відкритті дитячого майданчика в с. Кудашівка, зведеного за ініціативою сільського голови Наталії Володимирівни Католіченко.
Дієві заходи щодо облаштування майданчика були вжиті ефективно і є конкретний результат, який перевершив усі сподівання: дитячий майданчик просто радує око! Тут є дві гойдалки, карусель, пісочниця, шведська стінка, будиночок з гіркою.
Радісне свято для дітей відбулося суботнього дня 08 квітня 2017 року.
Урочисто перерізали стрічку голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч та Кудашівський сільський голова Наталія Володимирівна Католіченко.
«Хочеться, щоб у дітей було гарне дитинство, щоб у ньому було
більше свята. Один за другим у різних селах Криничанського району з’являються дитячі майданчики. Ми покладаємо велику надію на підростаючі покоління, і це якраз ті перші кроки, де має формуватися наша здорова нація», - говорив на заході Олег Васильович Гапіч, який подарував дітворі футбольний та баскетбольний м’ячі.
Наталія Володимирівна Католіченко побажала юній зміні гарного дозвілля на дитячому майданчику, щасливого дитинства, реалізувати власні здібності і таланти. побудувати успішну долю.
Ведучі заходу - директор сільського Будинку культури Лариса Костянтинівна Буфанова та сімейний лікар місцевої ЛАЗПСМ Леся Станіславівна Ніздрянь були організаторами ігор, конкурсів, зробили свято яскравим і незабутнім для дітвори.
Гарний танок «Веселі ковбої» виконала середня танцювальна група Будинку культури «Світанок», а солістка вокального гуртка Анастасія Решетарчук подарувала присутнім пісню «Вишиваночка».
Тримали слово і маленькі громадяни села, які дякували місцевій владі за такий чудовий подарунок, адже тепер дитячий майданчик став досить привабливим місцем у центрі села поряд з Будинком культури та школою, де поставлено вже й огорожу, побілено дерева та бордюри. Невдовзі з’являться і лавочки.
Радісний дитячий сміх лунатиме тут кожного дня. А щасливі батьки матимуть можливість спокійно спостерігати за тим, як бавляться їхні дітки та бути спокійними за їх безпеку.
І голова районної державної адміністрації Олег Васильович Гапіч, і представники сільської ради, і директор ТОВ «Правда», депутат районної ради Володимир Іванович Буренко, і батьківська громадськість та дітлахи – всі разом раділи, що ця подія нарешті втілена в життя.
Адже саме в дітях дорослі хочуть бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнуть, щоб вони мали гарне дозвілля, росли здоровими, щасливими, життєрадісними, прославляли свої родини та рідний край.


Задоволень і вражень було море! Нехай це справжнє дитяче свято залишиться у пам’яті його учасників радісним настроєм, приємними спогадами, надією на успіхи та гаразди!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор