www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
«Слово до слова – весела розмова» - під такою назвою в Криничанській центральній районній бібліотеці для дорослих відбулася святкова програма гумористичних мініатюр, присвячена Дню гумору
Версія для друку Написати листа

Українська душа споконвіку любила повеселитися, забуваючи життєві негаразди і прикрощі. І що може бути кращим як зібратися разом, щоб пожартувати.
Святкову програму гумористичних мініатюр «Слово до слова – весела розмова», присвячену Дню гумору, відкрили працівники Криничанської центральної районної бібліотеки для дорослих, запросивши активних користувачів: Тютюнник Л.Д., Гончар С.А., Чехович Н.Я., Бойко Н.П., Рачок О.В., Бойко Н.В., Лисицю А.М., Нестеренко Т.Г, Нестеренко О.С., які й підтримали своїм настроєм свято.
Український народ створив безліч жартівливих пісень, коломийок, каламбурів. Тож запрошені не стали відходити від цієї традиції. Багато було прочитано гуморесок Остапа Вишні, Павла Глазового, Микити Годованця та багатьох інших майстрів дотепного слова.
Звучали також і жартівливі пісні у виконанні Нестеренко Т.Г., Нестеренко О., Тютюнник Л.Д., а підтримували їх спів Каменчук Л.Л., Кочергіна В.Г., Суслова О.Й.
Щоб присутні не сумували, працівники бібліотеки продемонстрували сценку з художнього фільму «Дика Роза», яка додала ще кращого настрою та налаштувала присутніх на позитив.
Свято проходило з використанням мультимедійних пристроїв.
У народі кажуть: «Зі сміху люди бувають». Сьогодні наша усмішка – це усмішка сили, здоров’я, правди і моралі, то ж для того, щоб додати сили, всі запрошені були до частування солодкими тістечками з чаєм.
На останок зустрічі ведучі всім побажали веселих та доброзичливих друзів, дотепних вигадок.
А щоб легше було жити, долати дрібні труднощі – даруйте один одному щирі і добрі усмішки, і не тільки 1 квітня, а й на протязі всього року, адже сміху немає кінця.

Наталія Мазуренко,
завідуюча відділом обслуговування Криничанської
центральної районної бібліотеки для дорослих
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор