www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 16 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
«Тиждень права»
Версія для друку Написати листа

У 1950 році Генеральна асамблея ООН запропонувала усім державам святкувати 10 грудня, як День прав людини, бо саме в цей день в 1948 році Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що стала першим міжнародним документом, в якому чітко сформульовані положення про права людини.
Всеукраїнський тиждень права започатковано відповідно до Указу Президента України від 8 грудня 2008 року №1149 "Про Всеукраїнський тиждень права", і проводиться він щороку в тиждень, що включає 10 грудня.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» передбачено проведення протягом 10-14 грудня ряду інформаційно-роз’яснювальних заходів (навчань, бесід, екскурсій, висвітлення у соціальних мережах тощо) з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань.
Також в цей день хотілося б згадати й права дітей, бо діти – це наше майбутнє, а кожна дитина – це неповторна особистість, яка має сама визначити своє місце в житті та реалізувати свої здібності. Показником гуманізму суспільства є ставлення до дитини. Діти є найвищою цінністю кожного народу. Розбудова незалежної демократичної української держави не можлива без створення умов реалізації прав і свобод дитини, визначення свого місця у суспільстві, надання дітям кваліфікованої допомоги в разі порушення їх прав .
11 грудня 2018 року в Світлогірській СЗШ провідним психологом Криничанського районного ЦСССДМ Дорчі Е.Ю. було проведено бесіду «Твої права, дитино!», присвячену міжнародному Дню прав людини. Були переглянуті повчальні відео-презентації «Права й обов’язки дитини». Закріпили свої знання учні 9-11 класів у цікавій інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?»

А.О. Столярчук,
в.о. директора Криничанського
районного ЦСССДМ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор