www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Допомога по догляду за хворими дітьми і родичами сплачена Фондом соціального страхування України в Дніпропетровській області за 115,9 тисяч днів
Версія для друку Написати листа

Упродовж січня–березня цього року до Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області подали заяви-розрахунки для фінансування допомог по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі, за хворими дітьми до 14 років, на суму 32,6 млн гривень.

Загалом до оплати Фонд прийняв 115,9 тис. днів догляду, допомоги нараховано для 13,3 тис. застрахованих осіб.

Середньоденний розмір такої допомоги від Фонду соціального страхування України зріс на 10,4% порівняно з тим же періодом минулого року та склав 281,19 гривень.

Зазначена допомога фінансується Фондом, починаючи з першого дня здійснення догляду за хворим членом сім’ї, її розмір обчислюється на загальних підставах і складає від 50% середньої заробітної плати застрахованої особи (якщо стаж не перевищує 3 років) і до 100% (якщо стаж – понад 8 років або за наявності пільг).

Надання допомоги з тимчасової непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років здійснюється за весь період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більше 14 календарних днів. А в разі стаціонарного лікування – за весь час перебування застрахованої особи в стаціонарі разом із хворою дитиною.

Допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворим членом сім’ї виплачується не більш як за три календарні дні, а у виняткових випадках, з урахуванням тяжкості хвороби та побутових обставин, – не більш ніж за сім календарних днів.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор