www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

03.04. 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, керівників підприємств, установ та організацій району.
Йшлося про виконання бюджету району, стан готовності та початок весняно-польових робіт в агроформуваннях району, роботу служби у справах дітей райдержадміністрації за перший квартал 2017 року, стан криміногенної ситуації в районі, надання безоплатної правової допомоги мешканцям, благоустрій закріплених територій та інше.
З кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Олег Васильович Гапіч привітав заступника головного лікаря КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяну Олександрівну Тарабріну з перемогою у Проекті підтримки сфери охорони здоров’я, що реалізується в рамках співпраці Дніпропетровської облдержадміністрації, асоціації ОТГ області та німецької федеральної компанії GIZ, де заклад отримав комплекти діагностичного обладнання для сімейних лікарів. Було висловлено подяку за плідну професійну діяльність та побажання піднести сферу охорони здоров’я на якісно новий рівень, виправдовуючи надії і сподівання жителів району.
На оперативній нараді Олег Васильович Гапіч зазначив, що в останнім часом обласна державна адміністрація та обласна рада забезпечують дієву підтримку Криничанському району у вирішенні важливих соціально-економічних питань для розвитку громад та покращення добробуту його мешканців, зазначив, що Криничанщині потрібна конструктивна робота депутатського корпусу районної ради і він завжди готовий чути слушні пропозиції та сідати за стіл переговорів.
З боку керівника районної виконавчої влади було прокоментовано непросту ситуацію, яка склалася в районі стосовно непорозуміння абсолютної більшості членів депутатського корпусу районної ради з головою районної ради Н.С. Кобзар особисто та небажання працювати під її керівництвом.
Ініціативна група депутатів районної ради вже тричі зверталася з відповідними зверненнями про її звільнення, але, враховуючи складність законодавчих норм, голова районної ради маніпулює регламентом районної ради з метою будь-якою ціною залишатися на посаді та унеможливлює в законний спосіб реалізувати право депутатів обирати та звільняти голову районної ради.
Ця посадова особа грубо порушила законодавчі норми, проігнорувала рішення Баглійського суду м. Кам’янське, де було чітко роз’яснено процедуру реалізації наявного для депутатів права. І порушення було саме в процедурі проведення сесії та ні в якій мірі не стосується волевиявлення депутатів.
Не зрозумілою є ситуація, чому не було повідомлено депутатам про скликання позачергової сесії під час їх присутності на черговій сесії 28.03.2017 року.
Оприлюднивши 28.03.2017 року після 17.00 год. на офіційному сайті району розпорядження голови районної ради про скликання п’ятнадцятої позачергової сесії районної ради VІІ скликання на 29 березня 2017 року, вона навмисне унеможливила оскарження даного розпорядження в суді.
І тому не звернення депутатів є незаконним, а саме розпорядження голови районної ради є незаконним.
Відкритим залишається і питання - чому депутатам перед проведенням позачергової сесії не були роздані матеріали даної сесії.
На ранок 29.03.2017 року депутати вимушені були подати відповідне звернення про усунення порушень чинного законодавства безпосередньо на сесії районної ради, але голова районної ради, нехтуючи нормами діючого законодавства та ігноруючи дане звернення, безпідставно закрила сесію.
Абсолютна більшість депутатів районної ради налаштована на конструктивну роботу по розбудові Криничанського району, але особиста деструктивна позиція та амбіції голови районної ради, як підкреслив Олег Васильович Гапіч, перешкоджають у цьому.
Керівник районної виконавчої влади зазначив, що довіра людей для нього на першому плані і на часі потрібні порозуміння та злагодженість, а не повне усунення керівництва районної ради від спільної участі у розгляді актуальних для району питань.
Стосовно виконання бюджету району начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Миколаївна Радчук проінформувала присутніх, що станом на 31 березня 2017 року до загального фонду зведеного місцевого бюджету району спільно з бюджетами територіальних громад надійшло 19738,8 тис. грн. власних доходів, що становить 118,7% від плану першого кварталу (план 16626,0 тис. грн.).
План 3-х місяців по доходах бюджету району без врахування ОТГ виконано в сумі 8096,5 тис. грн. або на 116,6%. До загального фонду бюджетів ОТГ надійшло 11642,3 тис. грн. або на 120,2% від плану січня-березня поточного року.
Власні доходи загального фонду районного бюджету виконані в сумі 3506,7 тис. грн. або на 142,6 % (план 2459,2 тис. грн.).
На оперативній нараді Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Начальнику Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Андрію Івановичу Харченку доручено в подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень, зокрема, відстежувати можливі випадки вирубування лісосмуг, приймання та металобрухту, реалізації наркотичних засобів, викрадання кабелю зв’язку. Олег Васильович висловив побажання до радника голови райдержадміністрації Олександра Володимировича Кореня щодо його особистого сприяння у реалізації даних напрямків діяльності в правоохоронній сфері району.
Як прозвітував начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Васильович Діброва, на обліку у даній службі на даний час перебувають 79 дітей, які проживають у 30 сім’ях. Всі діти проживають у родинах, де батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків. За даними сім’ями ведеться контроль, при необхідності вживаються дієві заходи щодо обмеження негативного впливу батьків на дітей.
За 3 місяці 2017 року було вилучено 2 дитини:
1 – Биківська с/р; 1 – Світлогірська с/р, які влаштовані відповідно до Криничанської ЦРЛ та до Кам'янського спеціалізованого будинку дитини.
Також службою здійснюється захист прав та інтересів дітей у судових засіданнях. За звітний період до Криничанського районного суду було подано 2 позовних заяви про позбавлення 2 батьків батьківських прав відносно 2 дітей. Ці справи перебувають у відкритому провадженні.
За звітний період на облік служби було взято 7 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, знято – 16 дітей: 10 – у зв’язку зі зникненням підстав для перебування на обліку, 6 – у зв’язку із позбавленням батьків батьківських прав.
У 2017 році службою у справах дітей здійснено 1 рейд «Діти вулиці», в ході якого було обстежено 13 сімей. З батьками дітей було проведено профілактичні заходи та попереджено їх про наслідки невиконання ними батьківських обов’язків.
З метою систематичного контролю за вихованням та утриманням дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, та своєчасного виявлення неблагополучних сімей, що схильні до бродяжництва, жебрацтва, інших негативних проявів, впроваджено проведення спільних профілактичних рейдів службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та сектором ювеніальної превенції Криничанського відділення поліції.
Всього за 1 квартал 2017 року відвідано 32 сім'ї, в яких проживає 72 дитини.
Працівниками служби взято участь у засіданнях опікунської ради Криничанської селищної ради щодо утримання та виховання дітей у ряді сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві доручено спільно з працівниками Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області та Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводити систематичні рейди в кризові сім'ї з метою вивчення стану справ по виконанню батьками своїх обов’язків та профілактичні заходи по забезпеченню належного вихованню дітей.
Виконуючий обов’язки начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Юрійович Громик доповів, що станом на 31 березня 2017 року підживлено озимих всього на площі 23940 га , що складає 100% до прогнозу, крім того, підживлено озимого ріпаку 5351 га, 100% до прогнозу.
Забороновано всього 83537 га, що становить 94 % до плану – 89026 га, закультивовано 33215 га, 44 % до плану – 74758 га.
Підготовлено тракторів 1259 штук, що складає 98 відсотків (1285 штук), сівалок 303 штук - 97% (312штук).
Забезпеченість дизпаливом складає 2070 тонн – 90 % до потреби 2300 тонн.
Посіяно всього ярих зернових – 12 523 га, що складає 73% до прогнозу 16780 га, в тому числі: ярий ячмінь -11817 га (15537 га) - 76 % горох - 504 га, (894 га) - 56 %, яра пшениця – 202 га, (742га) – 27%.
Йому та раднику голови райдержадміністрації Віктору Васильовичу Стрельцову дано доручення щодо забезпечення моніторингу проведення весняно-польових робіт у визначені терміни з метою отримання максимальних врожаїв сільськогосподарських культур у 2017 році, а також підготувати робочу нараду з керівниками агроформувань району щодо обговорення актуальних питань для аграріїв у поточному році.
Провідному спеціалісту відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олені Олександрівні Фроловій дано доручення забезпечити контроль за реалізацією заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення та приведення у належний санітарний стан населених пунктів району із залученням до даних заходів колективів підприємств, організацій, установ та населення району, зокрема, належного рівня проведення Дня довкілля в районі 08 квітня 2017 року.
Було зазначено, що демобілізовані учасники АТО мають намір у День довкілля висадити на стадіоні «Колос» в смт Кринички саджанці лип в кількості 25 одиниць для подальшого благоустрою алеї учасників АТО, започаткованої у 2016 році.
Голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч висловив вдячність першому заступнику голови райдержадміністрації Олегу Петровичу Карнацькому та заступнику військового комісара, начальнику відділення комплектування районного військового комісаріату, старшому лейтенанту Віктору Івановичу Пустовому за належний рівень проведення районного урочистого заходу з нагоди проводів юнаків району на строкову службу до лав Збройних Сил України, що відбувся 01 квітня 2017 року, а також дав доручення Віктору Івановичу Пустовому докласти зусиль до забезпечення успішного проведення весняного призову до лав Збройних Сил України на виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».
Було звернуто увагу Аульського селищного голови Ігоря Миколайовича Драки щодо вирішення проблеми вуличного освітлення в старій частині смт Аули, сприяння заміні вікон на енергозберігаючі в Аульській СЗШ та забезпечення контролю стосовно питання забезпечення питною водою мешканців с. Вишневе.
Завідувачу сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ользі Олександрівні Ус доручено моніторити ситуацію в районі відносно ініціювання добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади у відповідності до Перспективного плану формування територій громад Дніпропетровської області, не нав’язуючи громадам своє бачення і даючи можливість самим приймати необхідні рішення.
Заступнику начальника бюро правової допомоги Надії Володимирівні Федориненко рекомендовано в подальшому продовжувати успішну роботу з надання безоплатної правової допомоги населенню району, повертаючись обличчям до людей і максимально задовольняючи їх потреби.
На оперативній нараді заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець поінформувала присутніх щодо ходу реалізації в районі урядової Програми «Доступні ліки» за рецептами сімейних лікарів.
Підсумовуючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі керівники підприємств, установ чи організацій повинні докладати максим зусиль до реалізації поставлених на оперативній нараді завдань з метою задоволення потреб населення та забезпечення належного рівня життєдіяльності району.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор