www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Виконуючий обов’язки голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький привітав педагогічних працівників району з професійних святом
Версія для друку Написати листа

На урочистому зібранні в районному Будинку культури з нагоди Дня працівників освіти виконуючий обов’язки голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький привітав педагогів з професійним святом, зазначив, що учительство району у поточному навчальному році продовжує працювати в умовах реформування освітньої галузі, яка розрахована на роки і питання освіти є пріоритетними, першочерговими в Україні. Тож органи виконавчої влади району постійно проявляють турботу про підростаючі покоління.
Це переконливо підтверджує співпрацю, розуміння та координацію з боку органів виконавчої влади району та органів місцевого самоврядування.
Він висловив теплі і щирі слова вдячності педагогам за невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, за великий талант і покликання сіяти мудрість та знання та побажав щоб тепло сердець педагогів відгукнулося у душах їхніх вихованців, а цей урочистий день додав кожному вчителю, керівнику гуртків, вихователю Криничанського району нових сил для реалізації поставлених завдань по вихованню підростаючих поколінь. І щоб не міліло на Криничанщині джерело знань – основа зміцнення та могутності України. Кращим представникам освітньої галузі було вручено нагороди.

Людмила Забора
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор