www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Проведено засідання колегії Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

28 лютого 2017 року голова Криничанської райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч провів засідання колегії райдержадміністрації, де йшлося про виконання районного бюджету за 2016 рік, перспективи розвитку галузі освіти в умовах децентралізації влади, стан кадрової роботи в районній державній адміністрації за 2016 рік, про виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» в райдержадміністрації у 2016 році.
З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.
Особливої актуальності набрало обговорення питання щодо перспективи розвитку галузі освіти в умовах децентралізації влади.
На часі об’єднані громади утворюють свої структурні підрозділи та, зокрема, підрозділ, який буде займатися справами в галузі освіти.
Враховуючи великий об’єм повноважень та завдань, які здійснював районний відділ освіти, слід врахувати всі можливі виклики та упередити проблеми, що виникнуть при перерозподілі цих обов’язків з метою недопущення соціальної напруги, погіршення надання освітніх послуг учнівській молоді району, а також забезпечити чіткий розподіл функцій між органом управління освітою об’єднаної громади та районним відділом освіти.
Тому слід врахувати всі можливі варіанти та використати наявні можливості районного відділу освіти та методичного кабінету як координатора в діяльності освітньої галузі району, який має кваліфіковані кадри для забезпечення ефективного менеджменту.
Тож для прийняття остаточного рішення функціонування відділів освіти в об’єднаних громадах відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації було запропоновано провести відповідні семінари, наради, «круглі столи» за участю депутатів територіальних громад, батьківського активу, учительства з метою роз’яснень повноважень відділів освіти.
Підсумовуючи розглянуті в ході колегії питання, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч висловив вдячність всім присутнім, хто взяв участь у даному засіданні, підкреслив, що розглянуті питання дуже актуальні для району, а також закликав керівний склад району працювати продуктивно, злагоджено на благо своїх земляків з метою повної реалізації прийнятих рішень з розглянутих питань.
Участь у роботі колегії райдержадміністрації взяли запрошені начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор