Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


Профілактика серед осіб, які засуджені до покарань не пов’язаними з позбавленням волі, недопущення з їх боку вчинення повторних злочинів, є основним напрямком діяльності працівників Криничанського районного сектору філії Центру пробації в Дніпропетровській області.
Для профілактики скоєння суб’єктами пробації повторних правопорушень 23 березня 2020 року проведено робочу зустріч старшого інспектора Криничанського районного сектору філії Центру пробації в Дніпропетровській області Людмилою Руденко з дільничним офіцером поліції Криничанського відділу поліції Кам’янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області лейтенантом поліції Владиславом Соколовим.
Під час зустрічі звернуто увагу на дотримання обов’язків, покладених судом на суб’єктів пробації в умовах карантину, а також про наслідки, які можуть виникнути у разі їх невиконання.
Співпраця з працівниками поліції дозволяє більш ефективніше проаналізувати оточення суб’єктів пробації, оцінити динамічні фактори, що впливають на рівень ризику вчинення ними повторного кримінального правопорушення та обрати ефективні напрямки роботи щодо подолання криміногенних факторів впливу.
По закінченню заходу, присутні визначили напрямки подальшої роботи і заходи, які мінімізуватимуть рівень ризику вчинення суб’єктами пробації повторного кримінального правопорушення.


Наталія Крюкова,
Криничанський районний сектор філії
Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській області