www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Юні спортсмени Криничанщини взяли участь у відкритому Чемпіонаті м. Дніпро з вільної боротьби
Версія для друку Написати листа

З 01 по 02 червня 2018р. у місті Дніпро на базі Придніпровської Академії фізичної культури та спорту традиційно дев’ятнадцятий рік поспіль пройшов відкритий Чемпіонат міста Дніпро «Кубок Дніпра» з вільної боротьби серед молодших юнаків 2004-2005, 2006-2007, 2008-2009р.н.
У змаганнях взяли участь більше двохсот юних спортсменів, всього вісімнадцять команд. Від Криничанщини змагалися чотирнадцять вихованців секції вільної боротьби Криничанської ОТГ, це учні Криничанської СЗШ №1: Войко Віктор, Хілов Олександр, Кошля Єгшор, Ткач Микола, Лісовий Сергій, Лісовий Ярослав, Покрищенко Володимир.
Шуплєцов Денис серед юнаків 2006-2007р.н. зайняв 3 місце у ваговій категорії до 30 кг., Семянік Євген серед юнаків 2005р.н. зайняв 2 місце (до 38 кг)., Криничанської СЗШ №2: Носенко Денис, Кударєв Захар, Кошеленко Матвій, Козубовський Микола серед юнаків 2006-2007р.н. зайняв 3 місце у ваговій категорії до 53кг. та Зав’ялов Данило виборов 3 місце (до 58кг.).
А від Криничанського району юні спортсмени Світлогірської СЗШ: Скідіна Олена, Каменчук Андрій, Кєвєр Богдан, Стадніченко Дмитро, Козир Олександр, Кайстро Іван, Матвій Іван, Ворушило Назар. Скідін Денис серед юнаків 2004р.н. виборов 3 місце у ваговій категорії до 62 кг. Призери нагороджені грамотами та медалями, а переможці -кубками.
Хочеться висловити слова вдячності за організацію підвозу для участі в змаганнях раднику голови Криничанської райдержадміністрації Олександру Володимировичу Кореню та Криничанському селищному голові Ігорю Федоровичу Лісовому, а також за спонсорську допомогу депутату Дніпропетровської обласної ради від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергію Васильовичу Кисілю. Дякую також батькам цих учнів, які завжди підтримують під час тренувань і змагань.

А.В. Марченко,
учитель фізичного виховання,
тренер секції вільної (спортивної) боротьби
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор