www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
ПРОФЕСІЯ ПОРЯД
Версія для друку Написати листа

У відділі надання соціальних послуг в Криничанському районі Кам’янського міського центру зайнятості відбувся профінформаційний захід «Презентація навчального закладу» в рамках проекту «Професія поряд», в якому взяли участь учні 9 класів КЗ «Криничанської СЗШ І-ІІІ ступенів №1» Криничанської ОТГ та Дніпропетровський професійний залізничний ліцей, який розташований у м. Дніпро і був на зв'язку з відділом надання соціальних послуг в Криничанському районі за допомогою Skype - зв'язку.
На початку заходу учні мали змогу послухати найкращих студентів ліцею, які розповіли про досить цікаве навчання в закладі, про викладачів, про участь у різноманітних конкурсах, а також про досить різноманітне та продуктивне дозвілля — спортивні секції ліцею.
Заступник ліцею Юлія Євгеніївна повідала присутнім про те, що Дніпропетровський професійний залізничний ліцей здійснює навчання за такими професіями як: машиніст електровоза, машиніст тепловоза, слюсар з ремонту рухомого складу, провідник пасажирського вагона, контролер-касир, касир квитковий. Також указала строки навчання для випускників 9 класів, згадала про стипендію та умови вступу до навчального закладу.
Представник локомотивного депо Придніпровської залізниці розповів школярам про можливість працевлаштування після навчання та переваги професій.
Школярам було цікаво прослухати інформацію щодо даного навчального закладу, побачити навчальні аудиторії закладу, поспілкуватися з керівництвом ліцею, його студентами та роботодавцем. Учні подякували організаторам заходу за цікаву та досить пізнавальну зустріч.

Т.В. Стефанюк,
заступник директора-начальник відділу надання
соціальних послуг у Криничанському районі
Кам'янського міського центру зайнятості


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор