www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 16 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Криничанці вшанували пам’ять жертв політичних репресій 1937-1938 років
Версія для друку Написати листа

19 травня 2019 року в смт Кринички з нагоди роковин Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років з метою гідного вшанування пам’яті жертв цього терору до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 р.р. та політичних репресій відбулося покладання квітів.
Участь у даному заході взяли: перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець, начальник штабу Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання, депутат районної ради Віктор Іванович Мирошниченко, Благочинний Криничанського району, настоятель Єдиної Української Автокефальної Православної Церкви ієрей Віталій Савко, представники райдержадміністрації.
-Цей день пам’яті і скорботи привертає увагу суспільства до трагічних подій в історії України, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людяності. Цей день став для українців національним пам’ятним днем. Загинули мільйони безневинних людей, а десяткам мільйонів було зламано долю. Ці втрати були непоправними - говорив на заході перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький.
Схилитися в глибокій жалобі за тими, хто став жертвою політичних репресій, зробити все для того, щоб тінь тоталітаризму ніколи не повернулася на нашу землю, передавати нащадкам правду про минуле та гідно вшановувати безвинних жертв закликав присутніх Благочинний Криничанського району, настоятель Єдиної Української Автокефальної Православної Церкви ієрей Віталій Савко.
За покликом душі і серця учасники заходу хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять синів і дочок нашої держави, що постраждали у свій час від тоталітарного режиму.
Цього дня на будівлях органів державної влади, місцевого самоврядування в Криничанському районі були приспущені Державні Прапори України.
В православних храмах району 19 травня 2019 року відбулися панахиди за жертвами політичних репресій - земляками-криничанцями та їх співвітчизниками в Україні.
Напередодні пам’ятного дня в загальноосвітніх школах району відбулися тематичні просвітницькі заходи – бесіди, диспути, засідання «круглих столів».
В бібліотеках району оформлено тематичні виставки літератури та ілюстрованих матеріалів на дану тематику.
Торкаючись минулого, ми робимо висновки на майбутнє, і головний з них - ніяка мета не може бути виправданою, якщо ціною її виконання стає найвища цінність - людське життя.
Гіркі уроки минулого ніколи не повинні повторитися.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор