www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській райдержадміністрації відбулося апаратне навчання для державних службовців управлінь та відділів щодо отримання електронних ключів для подачі електронних декларацій та практики заповнення даних декларацій
Версія для друку Написати листа

03.02.2017 року за участю заступника голови Криничанської райдержадміністрації Антоніни Іванівни Лісовець та керівника апарату райдержадміністрації Анатолія Анатолійовича Топи відбулося практичне навчання, де йшлося про отримання електронних ключів для подачі електронних декларацій та практику заповнення даних декларацій.
В Україні триває другий етап електронного декларування, який розпочався з 01 січня 2017 року.
На апаратному навчанні представники керівництва райдержадміністрації наголосили на необхідності проявити надзвичайну особисту відповідальність при заповненні електронних декларацій у відповідні терміни, правильно скористатися електронними ключами, які є складовою процесу заповнення електронних декларацій, зібрати всі необхідні довідки про власні доходи та доходи членів родини, уважно опрацювати внесені до декларацій розділи.
Провідний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації Дар’я Анатоліївна Кодінцева провела практичне навчання в on-line режимі стосовно заповнення розділів електронної декларації на офіційному веб сайті Національного агентства та надала відповіді на запитання, що виникали у державних службовців управлінь та відділів райдержадміністрації.
Електронна декларація на відміну від паперової декларації має набагато об’ємніший зміст, з’явилися нові розділи, збільшився обсяг інформації. Суб’єкт декларування може подавати виправлену декларацію лише один раз упродовж 7 днів після подання декларації. Після цього терміну виправлення можливе лише з дозволу НАЗК упродовж 10 днів.
Загалом нововведення в Україні стосовно складання електронних декларацій є одним із заходів загальнодержавної боротьби з проявами корупції, тому перед державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування стоїть завдання підійти до даного питання з особливою відповідальністю, не допустити фактів не заповнення декларацій або внесення в них недостовірних даних.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор