www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Продовжено термін подачі е-декларації – роз’яснення надає Криничанське бюро правової допомоги
Версія для друку Написати листа

Згідно Закону України «Про запобігання корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції відповідну декларацію за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.
До Криничанського бюро правової допомоги неодноразово зверталися громадяни, які згідно законодавства зобов’язані подавати відповідні електронні декларації. Працівники бюро допомагали заповнювати е-декларації особам, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншу відповідну діяльність, особам, які претендують на зайняття відповідних посад, та іншим громадянам, що вперше зіткнулися з подачею декларації .
Варто зазначити, що З0 березня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб». Даний нормативно-правовий акт визначає, що строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до ЗУ «Про запобігання корупції» подають таку декларацію вперше, продовжено до 1 травня 2017 року.
Тож, якщо громадяни, які вперше подають е-декларацію, ще не встигли її подати та мають питання щодо заповнення, потребують роз’яснень, чи не мають технічної можливості подати електронну декларацію – можуть звернутися до Криничанського бюро правової допомоги.
Криничанське бюро правової допомоги Дніпродзержинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: смт Кринички, вул. Виконкомівська, б. 17, к. 15,16.
Графік роботи: Понеділок-П'ятниця з 08:00 до 17:00.
Контактний номер телефону бюро: (05654) 9-20-62
Всеукраїнська гаряча телефонна лінія, зателефонувавши на яку можна дізнатися адреси центрів та бюро в усіх регіонах України - 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів у межах України).

Надія Федориненко,
заступник начальника
Криничанського бюро правової допомоги
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор