www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: На Криничанщині відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 95-річчя створення Криничанського району
Версія для друку Написати листа

23 серпня 2018 року в смт Кринички на стадіоні «Колос», де лунала гучна музика, звучали українські пісні, майоріли різнокольорові прапори та панував піднесений настрій представників різних поколінь, відчувалося справжнє свято: це були урочистості з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України, Дня Державного Прапора України та 95-річчя створення Криничанського району.
Така велична подія торкнулася сердець людей, влилася у їхні душі, наповнила почуттям гордості за рідну Криничанщину та Україну, яка обрала європейський шлях розвитку.
Участь у заході взяли: голова Криничанської районної державної
адміністрації, депутат районної ради Олег Васильович Гапіч, перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олег Миколайович Кужман, народний депутат України Валентин Володимирович Дідич, депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Васильович Кисіль, голова Криничанської районної ради Наталя Станіславівна Кобзар, Благочинний Криничанського району, протоієрей Української православної церкви Київського патріархату отець Віталій Савко, депутати районної ради, сільських та селищних рад, представники трудових колективів, установ та організацій району, молодь, школярі, ветерани війни та праці, представники територіальних громад, гості та мешканці Криничанського району.
Була тут змістовна виставка народних промислів та досягнень територіальних громад, виставка запашних короваїв з урожаю 2018 року, вирувала торгівля – місцеві підприємці пропонували широкий вибір різних смаколиків і була цікава концертно-розважальна програма.

Кожна з громад району вишукано представляла куточок своєї маленької Батьківщини у вишиванках, рушниках, у виробах декоративно-ужиткового мистецтва, пшеничних вінках та снопах - як щедрих дарах ланів Криничанщини. З цього складається наша велика ненька –Україна.
Свято розпочалося із маршу делегацій територіальних громад, флешмобу юного покоління та зворушливої миті – під козацький марш центральною алеєю стадіону пронесли великий Державний Прапор України, а потім відбулося його підняття.
Із щирими словами привітань та найкращими побажаннями мирного неба, злагоди, трудових звершень і перемог на благо Криничанщини звернулися до присутніх: голова Криничанської районної державної
адміністрації, депутат районної ради Олег Васильович Гапіч, перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олег Миколайович Кужман, народний депутат України Валентин Володимирович Дідич, депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Васильович Кисіль, голова Криничанської районної ради Наталя Станіславівна Кобзар, Благочинний Криничанського району, протоієрей Української православної церкви Київського патріархату отець Віталій Савко, які відзначали, що День незалежності України - це визначна дата, яка навіки увійшла в історію держави золотою сторінкою її біографії і саме в такі моменти ми особливо відчуваємо в серцях любов та гордість за свою Батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини.
-В сузір’я свят, - зазначив голова Криничанської районної державної
адміністрації Олег Васильович Гапіч - є гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію Криничанського району, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу для нових справ. Адже увесь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, Криничанщина трудилась та створювала, запроваджувала і досягала.
Обличчя району – це, передусім, його жителі, патріоти свого краю, невтомні трудівники, завдяки чиїм старанням, умілим рукам та натхненній праці Криничанщина живе і розвивається, вирощує хліб, плекає родючу ниву, розбудовує соціальну сферу, відважні земляки відстоюють мирне небо і незалежність на передовій - на сході України.
-Піклування про створення гідних умов життя, праці та відпочинку людей, завжди було і залишається пріоритетним в діяльності Дніпропетровської облдержадміністрації, де потужна команда однодумців дбає про процеси децентралізації, ініційовані Президентом України, щоб успішно діяли громади, виділялися кошти, впроваджувалися соціально значимі для населення проекти.
І приміром тому є реконструкція Центральної площі в смт Кринички за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації, - підкреслив перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Миколайович Кужман.
Посадовець органів виконавчої влади області передав вітання від голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Михайловича Резніченка та голови обласної ради Гліба Олександровича Пригунова з побажаннями миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, Дніпропетровщини та рідного краю.
На урочистому заході за самовіддану працю, активну життєву позицію, участь у суспільно-політичному житті району, плідні успіхи у справах та з нагоди сузір’я свят цілому ряду кращих представників різних сфер життєдіяльності району було вручено Подяки.
Хвилюючою і незабутньою подією для юних громадян України Олесі Цівки, Іллі Біданця та Яни Собаченко було отримання з рук Олега Миколайовича Кужмана та Валентина Володимировича Дідича паспортів громадянина України.
Вони побажали юнацтву щасливої долі, успіхів у справах, щоб присвятили свої сили, знання, творчі можливості і сумлінну працю для зміцнення української держави та примноження слави України.
Ведучі заходу – режисер та художній керівник районного Будинку культури Алла Максимівна Козленко та Світлана Іванівна Коваль додали урочистостям позитиву та разом з іншими гостями заходу зробили його яскравим і незабутнім.
В огляді–конкурсі «КРАЩИЙ КОРОВАЙ 2018 року», присвяченому 27-ій річниці незалежності України та 95-річчю заснування Криничанського району, перше місце посіла Кудашівська сільська рада, друге місце - Гуляйпільська сільська рада, третє місце - Червоноіванівська сільська рада.
В огляді-конкурсі народної творчості та досягнень територіальних громад перше місце завоювала Аулівська селищна рада, друге місце - Світлогірська сільська рада, третє місце - Адамівська сільська рада. Всі вони були удостоєні дипломів Криничанської райдержадміністрації, Криничанської районної ради та цінних подарунків.
Змістовна концертна програма була поставлена артистами академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки із м. Кам’янське. Їх пісні й танці переповнювали серця і душі присутніх, дарували мрії, несли світло та яскраві барви життя.
В них були патріотизм і гордість, ліричність та емоційність, глибина і проникливість, життєва мудрість, гармонія і краса. Гучними оплесками супроводжували криничанці митців сцени, адже вони були емоційні, бадьорі, вольові, прекрасні і ніжні, а головне – по-справжньому талановиті.
Завершилося свято яскравим фаєр-шоу - різновидом вуличної вистави із трюками з вогнем та акторською майстерністю, а також розважальною дискотечною програмою.
Святкові заходи до Дня незалежності України, Дня Державного Прапора України та 95-річчя створення Криничанського району пройшли в усіх територіальних громадах.
Криничанці відзначили державні свята з піднесеним настроєм, з вірою у мирне, щасливе майбутнє України.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор