www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 15 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Версія для друку Написати листа

16.08.2019 року в Криничанській райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де йшлося про розгляд листа, який надійшов від Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області від 10.07.2019 року №2-7214-3-3 стосовно вжиття заходів для попередження виникнення загорянь на полігонах та звалищах твердих побутових відходів у пожежонебезпечний період.
У засіданні взяли участь члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керівники органів місцевого
самоврядування району, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та підприємств, установ і організацій району.
В рамках засідання було розглянуто ряд питань, серед яких основним було – попередження виникнення загорянь та посилення контролю за дотриманням правил пожежної безпеки у пожежонебезпечний період 2019 року на полігонах твердих побутових відходів.
Проаналізовано Правила експлуатації полігонів побутових відходів, затверджені наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 01.12.2010 року № 435, та вимоги Кодексу цивільного захисту України й Правила пожежної безпеки в Україні, затверджені наказом МВС України від 30.12.2014 № 1417 в частині посилення контролю за дотриманням правил пожежної безпеки.
Акцентовано увагу на неухильному дотриманні даних норм для попередження виникнення загорянь.
Начальник Криничанського РС ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Михайло Іванович Тарасенко загострив увагу присутніх на тому, що необхідно направити зусилля всіх відповідних структур, відомств на попередження пожеж в екосистемах та, в першу чергу, на полігонах і звалищах твердих побутових відходів у пожежонебезпечний період. Максимально використати при цьому можливості засобів масової інформації.
Також на засіданні констатувалося щодо негативних наслідків впливу загорання сміття на відкритій території біля с. Світлогірське та попередження випадків повторного загорання на місці події.
За результатом розгляду питань членами комісії було прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень щодо вжиття першочергових заходів, а саме:
-забезпечити регулярний огляд (вдень і вночі) полігонів ТПВ/сміттєзвалищ в межах закріплених адміністративно-територіальних одиниць для виявлення загоряння або диміння;
-у разі виявлення горіння або диміння відходів прийняти міри для гасіння пожежі;
-вжити заходів щодо заборони використання несанкціонованих сміттєзвалищ на території Криничанського району;
-забезпечити виконання комплексу превентивних заходів щодо попередження пожеж та загорянь на території полігонів побутових відходів та несанкціонованих сміттєзвалищ.
Олег Петрович Карнацький зауважив, що голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч постійно акцентує на актуальності порушеного питання, на необхідності докласти максимум зусиль для виконання поставлених завдань, щоб не допустити виникнення пожеж на території району протягом пожежонебезпечного періоду.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор