www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Криничанці взяли участь в 11-му обласному етнофестивалі «Петриківський дивоцвіт»
Версія для друку Написати листа

Минулої суботи, а саме, 15 вересня 2018 року в смт Петриківка Дніпропетровської області пройшов 11-ий обласний етнофестиваль «Петриківський дивоцвіт», участь у якому взяла делегація Криничанщини.
На фестивалі були присутні керівники Криничанського району – голова Криничанської районної державної адміністрації Гапіч Олег Васильович та голова Криничанської районної ради Кобзар Наталя Станіславівна.
Працівниками комунального закладу «Криничанський районний Будинок культури», учасниками народного аматорського вокального ансамблю «Надія» та учасниками зразкового дитячого вокального ансамблю «Веселі нотки» на фоні лісової пасіки було презентовано театральне дійство, яке захоплювало присутніх співом маленьких бджілок – трудівниць та запальним співом народного колективу, а вміло втіленні образи Омелька та Параски як нікому вдались директору КЗ «Криничанський районний Будинок культури» Ірині Юріївні Балог-Голіковій та учаснику народного ансамблю Миколі Григоровичу Борейчуку. Яскраві та неповторні, вони неодноразово зривали оплески присутніх на святі гостей. До дійства, що відбувалося на фоні музики, залучали гостей свята та частували їх смаколиками.
В рамках мистецької платформи, що мала тему: «Моя душа – пісенна та крилата, нехай звучить, захоплює, бринить!» на головній сцені фестивалю виступили молоді виконавці: учасники зразкового дитячого вокального ансамблю «Веселі нотки» - старша та молодша група із музичними композиціями «Нова Україна» та «Тобі, Вкраїно, стелиться земля». Та головним здивуванням для гостей стала демонстрація мультимедійної презентації «КРИНИЧАНЩИНІ – 95», яка демонструвалась на великих екранах під час виступів та була присвячена 95-річному ювілею Криничанського району.
Своїми талантами та незвичайністю приголомшували учасники театру живих скульптур з Аулівської об’єднаної територіальної громади, які під вмілим керівництвом своїх наставників Курило Ольги Миколаївни та Підгородецької Олени Валеріївни перетворились на казкові та чарівні витвори мистецтва. Фотозона біля інсталяції Криничанського району та театру живих скульптур була однією з найпопулярніших, свідченням чому була постійна черга з бажаючих сфотографуватись.
Учасники «Виставкової галявини», що теж мала тему: «Весело вітаємо, в гості зазиваємо, щедро зустрічаємо!» Криничанський район гідно представили майстри декоративно-ужиткового мистецтва: Овчинніна Римма Миколаївна та Кизь Наталя Анатоліївна з смт Аули: вони представили свої роботи з плетіння бісером, з вишивки, мистецтва канзашів та випалювання по дереву і багато іншого.
Організатори свята нагородили дипломами учасників фестивалю. Окремо Подяки голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Олександровича Пригунова були удостоєні керівники району: голова Криничанської районної державної адміністрації Гапіч Олег Васильович та голова Криничанської районної ради Кобзар Наталя Станіславівна.
Незважаючи на трішки похмуру погоду, тільки усміхнені обличчя, дружня атмосфера, смачна їжа та весела національна музика, пісні і танці на вулицях Петриківки не згасали до пізнього вечора. Спеціально запрошена зіркова гостя — співачка Ірина Федишин запалила настрій українськими піснями! Закінчилося свято дискотекою просто неба!
Увесь цей фестиваль — нагадування нам самим, що саме так було в українців завжди, які ми є, якими були наші пращури – веселими, щирими, сильними!


Т.М. Дмитренко,
начальник відділу культури,

туризму, національностей та релігій
Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор