www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: На території Дніпропетровської області під керівництвом Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводяться командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту
Версія для друку Написати листа

З 16 по 19 жовтня 2018 року на території Дніпропетровської області під керівництвом Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводяться командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту.
Метою навчань є: проведення оцінки стану готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період.
Під час навчання практично відпрацьовується:
-оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення;
-евакуація населення та матеріальних цінностей із прогнозованих зон катастрофічного затоплення.
Місця практичного відпрацювання заходів з евакуації населення: Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Павлоград, Новомосковськ; Дніпровський, Верхньодніпровський, Новомосковський, Петриківський, Царичанський райони, Верхньодніпровська та Новоолександрівська об’єднані територіальні громади.
Почувши сирену або ставши свідками практичних тренувань з евакуації, зберігайте спокій — вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!
Увімкніть телерадіоканали. Уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім!» і дійте згідно з наданою інформацією.
Про отриману інформацію сповістіть сусідів, особливо людей похилого віку.
Громадяни! Будьте уважні до повідомлень та сигналів цивільного захисту. Вивчайте способи захисту власного життя та здоров’я в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно.

Ігор ВИСОКОПОЯСНИЙ,
начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Криничанської райдержадміністрації

Олег ЗОЛОТАРЕВСЬКИЙ,
завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Криничанської селищної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор